1

Teema: wc-r66mud ja mured

Selline mure.............
Minu kass american curl kellel vanuseks juba 2 aastat on tekkinud imelikud kombed ehk siis aasta tagasi kolisime eestist ära ja enne kolimist lasime kassi ka ära gastreerida. Peale gastreerimist läx asi ikka hulluks kui ennem käis kass kenasti wc oma hädasi tegemas siis nyyd urineerib sinna kus parasjagu ise on:( wc-käib ka ja kui sinna yhe korra pissinud on siis enam teist korda ta sinna oma häda ei tee ehk siis iga häda tegemise järel olen sunnitud liiva vahetama ei m6ju ei paakuv liiv ega muu jama ikkagi ei lähe kui pisikegi l6hn juures on ja nyyd ta siis urineeribki näiteks diivani peale ja ta teeb seda lausa naudigutega,olen yritanud isegi toiduga,et jätan tema kuivtoidu sinna diivani peale aga see hull läheb siis kohe diivani teise nurkka ja laseb ikkagi:(
diivan on uus ja kahju kohe kui mitu sada liitrit sinna uriini juba läinud on ja pluss veel igast kemikaalid millega haisust olen yritanud lahti saada aga tulutult. Isegi need pink nitid ja uro septikud ja k6ik ime vahendid kahjuks uriini puhul ei aita,ainuke asi mis aitab on äädikas ja kange eesti sinep mis v6tab haisu kinni aga see eeldab kohe seda et kass laseb sinna uuesti sad  yhes6naga kui keegi on samas olukorras olnud siis ma siiralt loodan abi saada,kassist lahti saada ei taha ja samas diivanit uut osta ka ei sooviks veel sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: wc-r66mud ja mured

Kas arstil olete käinud? Kui kass öaseb diivanile, voodisse jms, siis võib see ka tähendada põiepõletikku. Tal on mugav ja pehme teha oma häda siis kuhugi pehmesse kohta, tal ei ole siis valus.

Soovitan kontsulteerida loomaarstiga! smile

\"Universumis on mitmeid intelligentseid olendeid. Neid kõiki omavad kassid.\" -

teadmata.