Teema: Tere! Olen pisike kiisuplika:)

Mu peremees alles tegi selle kasutaja nii,et me ei oska eriti veel seda saiti õieti kasutada(küll me selle välja uurime).
Ma ise olen 4 kuune väga siidise ja pehme karvaga kassipoeg.Mu karv on hallikas-must,selline triibuline ja mul on valged sokid jalas:)
Mu perenaine leidis mu tänavalt kui ma nende maja juures luusisin juba mitmeid päevi.
Ma olen väga mänguhimuline ja elurõõmus kass,kuid ma olen haige ja perenaine ei oska mind enam aidata.
Nimelt juba sellest päevast peale,kui ma uude koju sain,on mul old kõht väga lahti ja suure kõhuvaevused.Siis viis perenaine mind arstile ja nad ütlesid,et mul on ussid ja tuleb anda rohtu(mingit pastat).Selle kuuri ma läbisin aga kõht jäi ikka lahti ja siis ma veel hakkasin oksendama ja lausa verd oksendasin.Mu perenaine läks niivõrd paanikasse ,et ainult nuttis ja jälle oli sõit loomaarstile.Siis nad tegid uurinuid ja röndgeni ja tuli välja,et mul sooled on pealt kurrulised ja et seda põhjustab üks bakter.Siis ma sain oksendamisvastase süsti ja uue pasta mis pidi olema spetsiaalselt kõhuprobleemide jaoks.Nüüd on see ravikuur ka läbitud aga kõht on mul ikka lahti ja oksendanud olen ka 2 korda....nüüd palumegi abi,perenaine ei osak midagi ette võtta ja loomaarst ütles,et nende pea ka enam ei võta ,et see rohi oleks pidand kõik korda tegema ...

Thumbs up Thumbs down

2 Viimati muutis KassiHulluke (05.12.2010 21:06:01)

Vasta: Tere! Olen pisike kiisuplika:)

Tere! Nii kahju, et nii läks siis. Meil pole veel midagi sellist olnud siiamaani. See oleks võinud kurvalt lõppeda, kui ei oleks olnud sinu peremeest!  smile Saa ruttu terveks!

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Aga kus kliinikus sa käid oma kiisuga kui küsida võib? Äkki pöördud Haabersti Zoovetkeskusesse, seal väga head arstid ja ikka üritavad kõik teha selleks, et kiisukese tervis korda saada! Loodan, et läheb paremaks kiisul smile Ja kas see pasta mis kassile arst kirjutas on Pro-Kolan?

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

Me käime Rakvere loomakliinikus:P
Selle pasta nime ei mäleta(viskasime pakendi ära).
Ja nüüd läheb kiisu ikkagi uuringutele lähipäevil,et võtavad ta jälgimise alla:P
Sellepärast,et kõik rohud on läbi katsetatud ja miski ei aita:S
Loodame,et vähemalt uuringutest selgub midagi ,et saaks kiisu lõpuks ka normaalset elu elada smile

Thumbs up Thumbs down

Muidu on kass ikkagi väga reibas ja mängib ,jookseb, kargab ringi ,ei võta kaalus alla,vaid just juurde(kõhulahtisusega tavaliselt kassid kaotavad kaalu ja tal juba üle kuu aja kõht lahti old).Selle kuu aja jooksul on ta juba pool kilo juurde võtnud. Ainuke kahtlane asi on,et ta joob meeletult palju vett,umbes 2 kausitäit ööpäevas.(minu arust on see kassipoja kohta natuke palju).Ta sööb ka liiga palju:D(Kuna arst keelas teised toidud ära,on hetkel ees ainult kuivtoit ja vesi).See kassike sööb 1 tavalise kassipoegadele mõeldud krõbinatepaki ära 3 päevaga tongue
AA ja muide nime olen jätnud üldse mainimata-meie kiisu on emane ja ta mini on Druspakene:).

Thumbs up Thumbs down

Tere!
Kas Su kassike sai terveks? Rohke veejoomine võib olla suhkruhaiguse tunnus.

Thumbs up Thumbs down

vahepeal sai juba pealtnäha täiesti terveks,aga nüüd hakkas jälle oksendama ja tuli välja ,et tal jälle ussid.See väga imelik ,kuna ta on toakass ja peale kuivtoidu pole me tohtinud talle muud sööta.Minu küsimus seisnebki selle,et kust ta küll need ussid siis sai?

Thumbs up Thumbs down

Tal tehti varem mingid proovid,et ei ole diabeet,õnneks.
Küll kahtlustati tal kasside aidsi,kuna ta algselt ei allunud ühelegi ravile ja ,et nüüd ussid ka tagasi.
Aga kui jõudsime arstile ,siis nad välistasid ka selle.

Thumbs up Thumbs down

talle tehti mingi selline uurimus ka,et anti mingit ainet sisse,mis läks sooltesse,et kui teha röndgen siis näeb kuidas sooled kulgevad jms.Selle protseduuri käigus saadi teada ,et ühe soole koha peal on midagi kahtlast,et siis nagu sool on korras ise aga ühe koha pealt jube kitsas,nagu kokutõmbunud vms.Siis olin ma muidugi õnnelik,et lõpux on viga leitud,et saab ravima hakata.Siis aga tuli välja ,et see on tal kaasasündinud ja et ta jääbki selliste vaevustega kassiks.Ainuke lahendus oleks minna operatsioonile ja siis vaadata seda soolt lähemalt aga arst ütles et see ei pruugi ka midagi muuta.Kuna vahepeal sai kass juba peaaegu terveks-kõht sai korda ja kaal ei langenud ja ikka oli ta ise rõõmus ja elutahet täis ,siis arst pidas kõige paremaks lihtsalt vaadata ja oodata,mis elu toob.
Elu tõi siis selle ,et tõesti kass tundis ennast hästi,tunneb siiamaani,kõhuvaevused olid läind,kõik oli juba tipp-topp,kuid nüüd need pagana ussid rikkusid kõik ära.Kass on kohati selline kurb ja loid,samas kui mõne hetke pärast jälle mängib ja tormab mööda tube ringi.Söögiisu tal langenud pole.Alustasime ussirohukuuriga,nüüd ootame ,vaatame mis saab.

Thumbs up Thumbs down

Kiisu on nüüdseks jälle jõudsasti paranenud,on terve ja elurõõmus.Pätti teeb aina rohkem ja rohkem:D. Tema lemmikpahanuseks on saanud asjade mahalükkamine laua pealt-telefonid,kommipakid,telekapuldid jne...kõik mis vedeleb.Öösiti veab sussid peitu,meigiasjad veab laiali:P Käib kolab igal pool .
Aga seda ei saa talle pahaks panna ,kuna ta on toakass ja alles noor,seega tal on igav ja ta peabki tuuseldama ringi.Öösiti ju temaga ei tegele keegi:P.
Selle postituse point oligi ,et kiisuke on ilusti terveks saanud ja nagu kassipojale kohane mõtleb iga päev uusi pahandusi välja:)

Thumbs up Thumbs down

Tore, et teil nüüd kõik korras!

Thumbs up Thumbs down