1 Viimati muutis KassiHulluke (22.11.2010 22:07:37)

Teema: Tuula otsib foorumisõpru!

Tere olen Tuula. Mul on hetkel üks väga vallatu tütreke kes on ühe aastane, kolme kuune ja neljateist päevane. Meil on koos lõbus. Vahel kui olen liiga väsinud mängimisest, annan Tatòle ehk Tatjanale käpaga märku. Kui Ants või Tiiger-Mathrošhkin mind segab, siis ma löön kumbagi. Kui mu peremees näeb mind löömas, võtab ta mu sülle, sest ta teab, et mulle üldse ei  meeldi see. Praegu olen jälle vist tiine. See pole kindel. Mul oli vend ka. Ta nimi oli Mišha. Ta oli ka pikakarvaline, ja värviline. Ta oli ülinunnu. Peremees tahabki Tatjanale mängukaaslast. Muki on meie maja peremees, kes meid: kasse kaitseb naabrikoerte käest, kel kombeks kasse murda. Rebased käivad öösel kanalauda ümber. Muki on vana koer. Tal oli suur sõber ka, kes suri ja minu venna Mišha haua kõrvale maeti. Majaperemees on ka siit ilmast lahkunud. Tema lahkumise pärast muutus elu. Majaperenaine ei oleks saanud hakkama kahe pulli, kahe lehma, kahekümmne nelja kana, kolme kuke, kolme sea, kolme hobuse ja ühe vasikaga. Jäid vaid kanad. Olen viieteist aastane.
Tervitame!

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down