Teema: Kassipoeg ei söö krõbinaid!

Mul on 2 kuune kassipoeg, kes ei söö mitte ühtki kassikrõbinat. Ei RC, Techni.Cal, Pro Plan, Pro-Vet jms ega ka poe krõbinaid. Eelmises kodus prooviti kassipoegadele anda RC BabyCat'i nii leotatult kui kuivalt aga ei söönud ka midagi peale Whiskasi. Nüüd viimases hädas proovisin ka seda, kassipoeg ei söö ka seda enam. Nõuab kodutoite. Pean nüüd kassile näiteks makarone keetma, aga neid sööb ka ainult ketšupiga. Absurdne, kaspole!? Saan aru, et märk sellest, et kassil võib-olla mingite ainete puudus, aga ka kasside vitamiine ja toidulisandeid ta ei söö.
Mida teha sellises olukorras? Ei saa ju jääda ka kassile eraldi toitu tegema ja ketšupit söötma.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoeg ei söö krõbinaid!

Võimalus on ikka neid leotatud krõbinaid anda ja kui kõht tühjaks läheb siis sööb ta need ka ära. Wiskasi kindlasti ei soovita, meil oli ka raske sellest ümber harjuda kunagi, aga lõpuks sobisid ka RC krõbinad. Võimaluseks on ka näpuvahelt sööta ühe krõbina kaupa, küll harjub smile

Thumbs up Thumbs down

Ostke head konservi, näiteks schesirit ja segage sinna sisse krõbinaid natuke. Minul üks kass hakkas nii sööma. Vaikselt vähendasin konservi osa selles. Lõpus valasin ainult mahla peale.
Kahekuune kass peaks alles tissi imema, selles vanuses ei söögi nad veel ainult kuivtoitu. Alustada tuleb konservidega. Edu!

Thumbs up Thumbs down

ma tean, et kassipoeg veel väike ja võiks emmega olla, aga see ei jäänud kahjuks kellegi meie otsustada. Olen proovinud ka konservide, pasteetide ja pakitoiduga segamist ja ka neid niisama anda, aga ta ei söö ka neid üldse. Olen väga paljude kassidega kokku puutunud. Pakun kiisudele hoiukodusi, aga ma ei ole elusees näinud nii nö lootusetut juhtumit. Nüüd paar päeva olen lihtsalt külma südamega jätnud ööseks ainult krõbinad, aga hommikuks ei tundu midagi eriti söödud olevat. (olen proovinud kaalumise järgi mõõta, kas ta sööb öösiti, aga vahe nii väike, et kaal ei näita) ja kui hommikul kass nii näljas, et ronib mööda säärt üles ja sööb mul hommiku-võisaiad käest, siis mul ei jää midagi muud üle, kui midagi ikka teha talle süüa.
Ussirohtu on ta saanud ja seedimine on ka täiesti korras koguaeg olnud. Kiisu ise on elurõõmus ja aktiivne ning ühtegi terviseprobleemi tal ei ole. Täpsustuseks lisan, et kiisuke on pigem 3 kuune.

Thumbs up Thumbs down

Tere! Ma siin lugesin ja täitsa kahju on teist selles suhtes. Mõte tuli mul selline, et kas te Hillsi kiisupoja krõbinaid olete proovinud. Minu omale näiteks lähevad ainult need peale, ühtegi teist eriti ei taha? Hillsi krõbinad on natukene minuarust pehmemad kui teised...?

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

Nüüdseks sööb kiisupoiss RC Indoor krõbinaid. Muud ikka ei söö. SP Hill'si oleme ka proovinud. Loodetavasti vähemalt seda nüüd jääb sööma. Teistega segades ta suudab ikka need kassipoja krõbuskid välja jätta:D

Thumbs up Thumbs down

7 Viimati muutis Depsy (29.11.2010 21:44:36)

Meil Suslik oli 2 kuune kui ta tõime, temale ka ei meeldinud  RC pärsia kassipoja krõbinad ja eelistas täisasvanute omasid. Kassipojaomad võisid rahus ees seista, isegi täiskasvanud kass ei puutunud neid ja eelistas enda omasid. Muidu on ikka nii et konservide puhul eelistavad täiskasvanudki kassipoja konservi aga paistab et krõbinate puhul mitte.

Thumbs up Thumbs down

Royal Canini pärsia kassipoja krõbinaid ei taha minumeelest keegi big_smile

Thumbs up Thumbs down