Vasta: Palderjan-catnip-naistenõges

vui, oleks ma teadnud et catnip kommid on narkootikumiga, poleks pakkunud oma kassidele, ma mõtlesin et see on maiustus, nagu koerte sokolaad, mis sisaldab vähem kahjulikke aineid kui inimeste maiustused.
Paistab, et kõik on mingi lõhna ja sõltuvuse peale üles ehitatud :twisted:
Mõtlesin, et neil on hea maitse lihtsalt. Eelistan loomulikku maitsvat kassitoitu oma kassile. Edaspidi uurin järele, mida antud asi sisaldab. Brr..

haha.aga minu kass on mingi mentooli haige!:D

Kassid on armsad!:)

Thumbs up Thumbs down

Naistenõges on päris tugevat sõltuvust tekitav, kui kass seda sööb. Kunagi juhtusin nägema dokumentaalsaadet "kassnarkarite" kolooniast. Elasid nad ühel vanal surnuaial ja nätsutasid sealkasvavat naistenõgest - pärast püherdasid maas ja olid üsna totud...
Seega - piisavas koguses on kõik ohtlik :twisted:

Julge loomaarsti rind on karvane wink

Ilubeibega kunagi ammu proovisime ka palderjani, talle see ei meeldinud üldse, tuli kohe kallale ja hakkas urisema ja sisisema

Thumbs up Thumbs down

Nii huvitavad lood. See oliivi oma ajas naerma.
Ema ostis ka meie Liisule kingituseks uue sellise seinakülge pandava kraapimis laua ja catnip\'i pudeli. Kraapimislaud jätab veel ükskõikseks ja see catnip tundub pigem vastumeelne. Tean, et kassidele sidrun ei meeldi. Ükskord andsin nuusutada ja oi kuidas pilk muutus vihaseks (õnneks mulle kallale ei hüpanud:P). No määrisin siis lahust ja hiljem ka täiesti puhast sidrunimahla meie diivani uue katte peale, no ei mõika. Kuigi ta väga tihti ei käi seal kraapimas, enne oli diivan täiesti ribadeks.. aga samas vb see oli tema hetkel 10 aastane elutöö. Aga seoses selle kassipeletusega. Tegi kass junni põranda peale (ei ole veel leidnud viisi kuidas teda meelitada oma liivakasti suuremat häda tegema) ja otsustasin, et puhastan seekord tugevama ainega puhtaks. Tegin siis Dosiaga ja veel mõtlesin, et kas puhastan veelkord selle pinna niisama veega üle või mitte. Ei teinud. Ja siis järsku oli kass platsis ja heitis sinna põrandale pikali ja oi kuidas püherdas big_smile Nii et Dosia.. kassimeelitus vahend big_smile
Hetkel plaanin, kas oleks ikka mõistlik ja kassile tervislik, kui määriksin palderjani tableti lahust kraapimispuule ja palgile.. mis te arvate?

Thumbs up Thumbs down