1

Teema: Siiam/Birma/Balinee segu - aga ei saa aru mis

Tere kõigile kiisuomanikele smile

Saime uue kiisu omanikuks. Bonita on hetkel 4-kuune aga meid vaevab küsimus, mis tõust ta on pärit. Kindlasti mingi segu aga tore oleks teada. Järsku keegi oskab aidata, sest kassipoeg anti ära ning andja ei osanud peale selle midagi öelda, et kiisuemmel ka helesinised silmad ja keskmise pikkusega hele karv.

Saba, kõrvad, nägu, käpad (v.a. käpaotsad on lumivalged!!!) tumedad. Karv pikem ja pehme. Saba paistab väga pikk ja karvane samuti. Karv seljal pealt shokolaadikarva, alt heledam, muidu ülejäänud karv valge (kõhualune eriti). Ümmargused helesinised silmad, üsna laiad kõrvad, erinevalt siiamite tumedate (üldjuhul) ninaotsadega on tema ninaots valge. Nagu pandakaru näoga on, et tumedus on vaid silmade ümber smile Kirjelduste järgi justkui nii Siiamit, Balineed kui ka Birmat aga vara öelda, sest ta kasvab veel. Ei tea ju milliseks ta kasvab, hetkel "sirgumisperiood" ning pea on jäänud sama mõõtu (ümarusel ega õunakujul vahet hetkel ei oska teha), käpad ja keha pikenevad aga karv on küll pikemat sorti. Väga lähedustotsiv, truu, mänguline, uudishimulik ja nn. kaisu- ning sülekass. Kuigi ta on meil alles 2 kuud elanud, on ta äärmiselt suur pereliige kõigiga.

Väga pikk jutt sai aga ma üritan ka pildi lisada. Aitäh kui keegi viitsib läbi lugeda ja vastata wink

Kõiki kiisuomanikke ning nende kiisusid tervitades,
Bonita perenaine

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Siiam/Birma/Balinee segu - aga ei saa aru mis

Äkki saaksite mõne pildi panna. Sellega pole küll kiiret. Tervitan Teid ja Bonitat! big_smile big_smile

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Siiam/Birma/Balinee segu - aga ei saa aru mis

ta pole vist tõuline kass,aga kassi juures on kõige tähtsam see, et ta oleks ilus,osav,armas ja sõbralik.muidugi osav ei pea iga kass olema aga enamus siiski.kui kassil on kõik need omadused olemas siis on ta õige kass.

Thumbs up Thumbs down