1

Teema: Kassil puusaluud murdunud

Minu 3 kuune kiisu kukkus 5ndalt korruselt alla ning murdis enda mõlemad puusaluud. Käisime loomade kiirabis pilti tegamas ja süsti saamas. Praegu sööme valuvaigisteid ja antibiootikume. Kass sööb normaalselt, aga ei joo väga. Isegi veidi liigub - enamus ajast siiski magab. Arst ütles, et tuleb teha operatsioon, mis on hirm kallis.

Kas keegi on sellise olukorraga kokku puutunud ja oskab öelda, kas on veel mingisuguseid võimalusi teda aidata? Ootan kõiksuguseid kogemusi.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassil puusaluud murdunud

Oma kiisu jaoks poleks mul kunagi rahast kahju, kui selline operatsioon ta elu päästaks. Depsy elu päästmise eest tuli mul eelmisel sügisel välja käia päris kopsakas summa - üle  4 500  kr, aga ei kahetse hetkeksi. Ta on mul alles ja elab täisväärtuslikku elu ning on õnnelik smile

Ehk on tegemist siiski vaagnaluuga mis on mitmest kohast murdunud? Igatahes kokku kasvavad need kindlasti, ise asi kuidas ja kas kassil on hiljen ka norm liikuda ning kes teab kui kaua see aega võtab ilma operasioonita. Operatsiooniga siiski fikseeritakse luud ja üritatakse tagada kassile võimalikult täisväärtuslik elu ja reelina ka täielik paranemine.

Thumbs up Thumbs down