1

Teema: VÄGA SUUR MURE KIISUPOJA PÄRAST

Tere

Mul on suur mure oma 4-kuuse kiisupoja pärast. Eile kella 20:00 paiku hakkasin puhastama ahju ( Amway leeliselise ahjupuhastusvahendiga ) Tõstsin vahendiga kokku määritud restid kraanikaussi seisma. Pöörasin korraks pea ära ja kass oli kraanikausi kõrval ja sirutas oma nägu sinna poole. Ma tahtsin teda sealt ära tõmmata, aga ta ise pistis jooksu ja karjus. Seega ilmselgelt tegi endale haiget. Jooksin talle järgi ja püüdsin kinni ning koheselt üritasin puhastada jooksva veega tema keelt ja suu sisemust ning silmi ja käpa patjasid. Vaatasin talle suhu ja ta keele ots on punane ( mitte verine aga just selline erepunane ) Eile ta ei söönud/joonud rohkem midagi, kuid mängis. Hommikul üritasin talle uuesti toitu pakkuda, kuid ta ei võta seda vastu. Nagu tahaks, aga kardab vms. Vaatasin uuesti ta keele otsa, see on natukene tagasi tõmmanud, kuid siiski punane. Kas ma saaksin tema heaks veel midagi teha?? Ja kas on lootust, et ta terveks saab veel kunagi??

Thumbs up Thumbs down

Vasta: VÄGA SUUR MURE KIISUPOJA PÄRAST

Palun kas keegi oskaks nõu anda????

Thumbs up Thumbs down

Kiisuga saab ikka kõik korda, seda sisse ta ei söönud ja keeleke ja käpad saavad ka terveks. Jooksva vee all hoidmine oli väga õige tegu. Praegu ta vist kardab veel toitu - äkki saab jälle haiget, aga ühel hetkel teeb nälg oma töö ja kiisu hakkab ka sööma. Kui hing ikka valutab, siis võib ju helistada arstile ja tema arvamust küsida. Head paranemist!

Thumbs up Thumbs down

Suured suured tänud Nurrunuffi!! Tal oli õnneks juba eile parem smile Hakkas juba tasapisi sööma. Ostsin apteegist mingit kreemi mida tittedele valutavate igemete peale pannakse ( valuvaigistava ja tumestava toimega ). Arst ütles ka et üks nädala pärast peaks kõik korras olema!

Thumbs up Thumbs down