1 Viimati muutis l0lice (03.09.2010 17:02:48)

Teema: otsime kassipoega!

Otsime isast kassipoega, kellel võiks olla lühike karv ning toredam oleks, kui ta oleks pigem tumedama karvaga. Lapsi ega teisi loomi ei ole. Elama hakkaks ta Kalamajas (ehk siis kiisupoja asukohaks võiks olla Tallinn) ning jääks ainult toakassiks, ilusamate ilmadega ei välista muidugi ka koos temaga õues jalutamist. Võiksime võtta ta kohe kuid võime ka umbes kuu aega veel kassisooviga kannatada, kui meie tulevane kass praegu veel liiga pisike on smile

Hanna

Vasta: otsime kassipoega!

Tere!

Miks just isane kassipoeg? Miks mitte emane?  smile

Tere,
Minul on pakkuda tumehall isane kassipoeg, 12 septembril saab 2 kuuseks (sündinud 12.07.2010)
Aga on veidi pikema karvaga kiisu. Käib ilusti potil. Tubane. Kui on huvi, võin saata ka pildi.

Thumbs up Thumbs down

marguska kirjutas:

Tere!

Miks just isane kassipoeg? Miks mitte emane?  smile

Mu elukaaslane on varem isaskassiga kodu jaganud ning tema sooviks oli, et kui kassipoeg, siis isane. Endal mul ei ole eelistusi, kuid vastuvaidlemissoovi ka mitte smile

Tere. Kui te ikka veel otsite kassipoega, on mul must pikakarvaline 3-4 kuune isane kass pakkuda. Asub Tartus!

Thumbs up Thumbs down

Otsime endiselt! Aga kahjuks Tartu on pisut kaugel, tahaksime enne oma silmaga ta üle kaeda ning eelistaksime lühikesekarvalist kiisupoissi smile

http://www.saartehaal.ee/index.php?cont … p;kid=4910

Thumbs up Thumbs down

8 Viimati muutis Depsy (07.09.2010 18:48:25)

Tere! Mina pakun küll ka kiisupoegi. 3 tk on isased - 2 punast ja üks mustakirju ja 4 tk emased kolmeväervilised, väga ilusad kassipojad ja hea hiirepüüdja järeltulijad. Kiisud on alles umbes kuu vanused ja loovutame umbes kuu aja pärast. Super ilusad ja armsad. Kiisud asuvad küll võrumaal seega vaatama oleks vb kauge sõita, kuid vb siiski hakkavad piltide põhjal juba meeldima. Pilte näeb siin http://pilt.delfi.ee/album/188417/

Thumbs up Thumbs down

Aitäh kõigile!

Kuu aja pärast tuleb meile pisike kiisupoiss nii et selle teema võib lukku panna smile