1

Teema: kassipuberteet :)

Kuna mu kiisud ikka endiselt kasvavad, ja mis neil muud üle jääbki, siis on mured enamalt jaolt vähenenud, sest kriitiline aeg peaks nüüd möödas olema, kus haigused kerged tulema.
Aga nüüd on meie kaisumõmmi ja põhipainuruja Johanna miskipärast väga kurvameelseks muutunud. Susanna mängib ja ülbitseb ja möllab endise hooga, aga kui Johanna sülle võtta, siis enamasti laseb ta esimesel võimalusel jalga, samas kui Susanna lõpuks olukorraga lepib ja nurruma hakkab smile
Ja kui nad mänguhoolt tabame, jookseb Johanna kusagile nurka ja hiilib pärast oma 5-10 minutit mööda seinaääri.
Hea seegi, et nad vähemasti omavahel veel ikka endise aktiivsusega mängivad, muidu kahtlustaksin mingit tervisemuret, aga praegu olen mõelnud, et ehk on see omamoodi puberteet? Nad on mõlemad 6.5kuused, aeg peaks ka enam-vähem selline olema.
Samas on Johanna see, kes öösiti magamistoa ukse taha näuguma ja sisselaskmist paluma tuleb, nii et 100% ta meid ei väldi ka.
Oleme mõelnud, et ehk oleme ise teda kuidagi ehmatanud või ta eemale tõrjunud, aga kuidagi ei tule midagi sellist pähe.
Oskab keegi äkki pakkuda, millest ta selliseks muutunud võib olla?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassipuberteet :)

et siis ei oska keegi midagi öelda... okei.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassipuberteet :)

Endale võib-olla ei tulegi midagi sellist pähe, millega võib olla kassi ehmatanud, kuid kass mäletab ehk hästi. Muidu ma ei usu tegelikult, et viga selles on. Ilmselt lihtsalt selline periood praegu. Tondu käitub ka vahel väga imelikult, kuid hiljem on ikka suht samasugune kui alguses. Iseloom hakkab kujunema vist. tongue
Mõtlesin eile, et huvitav, et Tondu julgeb üldse magama jääda veel. Eile kaks korda suutsin teda ehmatada. Nimelt jäi ta mul süles magama ja kui ma siis korra jalga liigutasin, siis hüppas sügavas unes olnud kass mitukümmend senti eemale. Hiljem kui ta rahulikult voodis uneles, siis viskasin lähedale ühe tabletikarbi (oli suunatud mu elukaaslasele). Kass ehmatas enne sellest, et midagi maandus ta kõrvale ja siis hüppas eemale, kui nägi, et midagi on ta kõrval. smile Meil oli küll lõbu laialt ning hiljem rahunes ka kass maha.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down