1 Viimati muutis kohvitass (22.08.2010 16:26:47)

Teema: kass kukkus õue, nüüd on imelik

kass kukkus mingi nädal tagasi öösel õue, aga pole nagu aimugi kaua ta seal oli, kas tund või 6 tundi, pole nagu õrna aimugi
teiselt korruselt kukkus, akende all olid mingid rabarberi moodi asjad ka, istus seal varjus
hommikul avastasin mingi, tõin koju

aga nüüd mingi kisab päev otsa, tahab nagu õue tagasi, istub seal akna peal ja vaatab alla, mäugub, aga ei julge hüpata, tahaks aga ei julge ja siis kisab
ja hakkas kusema ka üle päeva öösiti põrandale, peamiselt enda asjade otsa, üli pinda käib

mida nagu saaks teha et ta ennast paremini tunneks jälle
või milles üldse asi võib olla, mis võis juhtuda, ehmatas ära ja nüüd mingi peast segi läind?
mis nüüd peaks temaga hakkama õues käima või mida nagu, arsti juurde minema?

ta on 14 ja pool kuud vana ka, äkki hakkas lihtsalt kiimatsema ja kõik see sellega seotud?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass kukkus õue, nüüd on imelik

Äkki otsid internetist ja ma soovin edu, et sa leiad ka. Ja teiselt korruselt on väga ränk kukkumine minuarust. Kas see kass oli emane? Mulle turgatas pähe, et äkki vaataksite selle koha kõik läbi kuhu kass kukkus, sest sinna oli hüljatud äkki kassipojad ja ta oli nad omaks võtnud kui te kass on emane, kuid see ei saa enam kindel olla, sest kaks nädalat ja rohkem sellest on möödunud ja neid enam poleks ju loogilisest siin maal...  sad  Võibolla elab ta seda üle ja hakkas kõgust kartma.
Konsulteerige kindlasti ka oma loomaarstiga.

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

kassil lihtsalt jooksu aeg. ei kukkunud ta miskit aknast välja vaid hüppas.

paar aastat tagasi kukkus mu õel kass 6-nda korruse aknalt alla. mõned päevad oli kadunud, siis õde pani otsimiskuulutuse välja ja üks väike poiss näitas, kus põõsa all loom redutab. Tervis oli täiesti korras, kui paari päevane "dieet" välja arvata.

Thumbs up Thumbs down

yap, jooksuaeg oli , nüüd kõik ammu korras big_smile

Thumbs up Thumbs down

Okei! big_smile

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down