Teema: kassile trikkide õpetamine

Kas keegi on oma kassile mingeid trikke õpetanud?
Milliseid ja kuidas õnnestus?

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassile trikkide õpetamine

Ei tea, kas saab trikiks nimetada, aga püsti seistes õlale patsutades hüppab maast õlale. Nii hea, ei pea ise kummardama smile

Muideks kassidega tehakse ka agilitit . Aime, sa oled äkki näinud näitustel. Soomlastel see üsna popp.

Oma kassidele ei ole midagi õpetanud, aga nad on nii taibukad küll, et õpiksid mõne triki ära. Peaks kunagi proovima big_smile

Kass, kes kõnnib omapead.

Jaa, muidugi, tuleb meelde küll. 2002 vist oli Helsinkis maailmanäitus ja seal tehti. Mul on mõned pojad olnud sellised jube pirtsakad, nendele oleks kindlasti saanud õpetada, nad oleks toidu nimel kõigeks valmis, aga näed, pole ka viitsinud... Las uued omanikud tegelevad smile

Üks hea ja lihtne trikk. Võtke kätte midagi head(mis kassile meeldib), pange kassi peakohale ja oh imet kass sitsibki:o

Inimesed, kes vihkavad kasse on järgmises elus hiired.
Tuhandeid aastaid tagasi kummardati kasse.Kassid pole seda unustanud

Niimoodi maiustust nina ees oskab minu kiisu ka igasuguseid trikke - jalgade vahelt käimist, sitsimist, hüppamist wink
Aga käskude selgeks õppimiseni pole me jõudnud.

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Ma õpetsin ka oma kasssi maiustega.Ta oskab sitsida ja kui paned talle maiuse nina ette siis ta katsub käpaga mu kätt ja siis saab selle maiuse endale...mai tea kuidas seda trikki nimetatakse:P

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Minu kassile saab palli (või ükskõik, mis mänguasja) visata nii, et ta selle mu juurde tagasi toob. Nagu veidi koera moodi.... kuigi, õpetanud otseselt seda talle pole.

Dogs have owners, cats have staff.

ma ei tea kas see tegu on just trikk, aga kui mul on maius käes ja ütlen kassile, et  istu, siis ta istubki.:)

Thumbs up Thumbs down

No minu arust on  istumine ja palli kätte toomine küll kassi jaoks päris suured trikid smile.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Üks asi tuli veel meele, Mia oskab ka riidekapi ühte sahtlit lahti teha (need kergesti käivad muidugi, need rullikute vms peal jooksvad). Ta hüppab esikäppadega sahtli lingi külge, tagumised käppad paneb alumise sahtli lingi peale ja lükkab kuidagi, nii et sahtel lahti tuleb. Alguses tükk aega mõtlesin, et mismoodi ta ometi seda teeb. Tulen teisest toast ja sahtel lahti, ise nagu ei mäleta, et oleks jätnud. Nüüd saabki leida teda vahepeal sahtlist magamast. Kuigi ükskord oli ka sahtlisisu kõik põrandal, kusjuures, alumise sahtli sisu, mitte selle, mille ta lahti tõmbab.

Heh big_smile.Kassid on ikka nii targad loomad.Nad saavad alati seda mida tahavad.

Jah, me teemegi juba nalja, et Mia pese nõud ära ja Mia koori kartulid ära, niikaua, kui ma tööl olen big_smile

Algselt postitas: chry
Jah, me teemegi juba nalja, et Mia pese nõud ära ja Mia koori kartulid ära, niikaua, kui ma tööl olen big_smile

big_smile
James meil ka suur kartulikoorte \'\'kokku\'\' kraapija ning erinevalt minust meeldib talle nõusid pesta või siis pigem vaadata smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Meie kass armastab vaadata pesumasinat kui see töötab:D
Vaatab seda nagu telekat:P

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

kasside agilityt ... ( pane googelisse otsing " cat agility") aga kuna kass meil siiski liiga metsloom siis eriti edukalt ei läinud, loobusin.. järgmise kassiga proovin uuesti smile

Thumbs up Thumbs down

17

Mul ei ole ennem kassi olnud.
Vanaema juures oli koer keda sai ka jõudumööda õpetatud. Seega mu praegune (vanemate kass siis nüüd) kass on tibake koera moodi.

Kaks nädalat võttis aega aga ära õpetasin kuidas käsu peale istuda ja käppa anda.
Lisaks saab kassiga kulli mängitud kui ta minu juures on.

Thumbs up Thumbs down

Mul vanemate juures üks kass oskas köögi ust lahti teha. Köögi uksele suht ligidal on koridoris kapp, mille peale ta hüppas ja pani käpad ukse lingi peale.

Thumbs up Thumbs down

Jah, mu kunagine kass hüppas otse põrandalt ukselingile ja sai niimoodi ukse lahti. Kusjuures, ta tegi seda välisukega, nii et sai niimoodi tuppa.
Praegune kass üritab ka seda teha, kui teda magamistuppa ei lase, aga ust päriselt avada pole tal veel õnnestunud.

Ikka .
Istuma olen õppetanud , annab käppa , "tule siia" , "tubli" ning "fuu" big_smile

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu teeb kah uksi lahti . tongue

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

mina õpetasin oma hamletit  kahel käpal seisma..täitsa õnnestub tal see..ja toob mule ka mänguasju ,et talle viskaksin....kui tuju tuleb siis otsib kuskilt oma lemmik mänguasjad ülesse ja toob mulle et talle viskaksin..icc nagu koer mul..

Thumbs up Thumbs down

Mõnel on siin ikka väga targad kassi erinevalt minu omast big_smile

ihii leidsin mõned kodukad kasside agilityst, päris ägedad pildid, ennem peaks kana pissule hakkama kui minu pärslane sedasi trikke teeb aga mine sa tea:P

http://www.catagility.com/about/cat_agility.html

http://www.showcatsonline.com/x/cat_agility.htm

Lisan ühe pildi kaa, loodan et nad ei pahanda:roll:

meie kiisul kriimud silmad...

just hiljuti oli ju seitsmestes uudistes, kuidas kassid tsirkuses olid. super kihvt vaatepilt, tegid igast huvitavaid trikke. seda isegi tahaks näha. kuigi ega ma eriti tsirkuse fänn pole ja kloune lausa vihkan sad

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down