Teema: õpetamine õues käimise suhtes

kuidas õpetada või selgeks teha 5kuusele kassile, et ta aknast õue ei läheks.oleme üritanud küll silma peal hoida, et ta ei põgeneks aga ikka salaja lipsab minema, pidevalt hulgub ringi mööda tänavaid.kas võimalik kuidasgi selgeks teha, et kui välja siis lasen teda ise uksest mitte, et ta ise salaja aknast hüpaks?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: õpetamine õues käimise suhtes

Abiks aknad kinni hoida või siis nö tuulutus-asendis.. aga viimase variandi puhul peab ka pidevalt silma peal hoidma, et kiisu akna vahele ei poeks.
Kass on uudishimulik loom ja loomuse vastu ei aita miski.

Thumbs up +1 Thumbs down

Tere! Kolisime maalt linna juba kaks aastat tagasi. Meie õuekassist sai toakass, aga käime temaga iga päev ka korra õues jalutamas. Kassike tahab aga rohkem ja rohkem õue saada, ta kräunub nii hirmsasti, et väga kahju on kassist ja ka endal juba pea valutab. Elame korterelamurajoonis ja ma ei tea, kas kassi üldse võib õue omapäi lasta?! Ta on üsna riiakas meil ja tahab alati õues teiste kassidega kaklema minna. Ära me ka ei tahaks teda anda, sest on ikkagi pereliige ja kui kräunumisest aega üle jääb, siis ka väga tore kass. Äkki oskab keegi nõu anda, mida võiksime ette võtta...

Thumbs up Thumbs down

Kass on kastreerimata? Muidu opil käinud kassid on rahulikumad ega kipu kaklema.
Ja omapäi õue.. mhmm.. ma ei tea seda, kas võib või ei aga mina isiklikult ei julgeks. Eelkõige näen ohtu autodes ja julmades lastes.

Thumbs up Thumbs down

Kass on kastreeritud. Omapäi ei taha teda lasta ise ka. Mõtlen, et kas üldse igapäevane õueskäik ära jätta või on mõni nipp, kuidas saaks nii, et ta selle suure kräunumise ära jätaks?!

Thumbs up Thumbs down