1

Teema: Aita ja tunne sellest rõõmu!

Tere kallis sõber!

Tõttan Sinu juurde oma seni suurima murega. Nimelt aasta alguses tuli minu juurde hoiule armas kiisuke nimega Piu, kuid kahjuks selgus ruttu ka tõsiasi, et tal on suhruhaigus. Kuna kass on loomariigi ainuke esindaja, kes on võimeline diabeedist tervenema, siis otsustasime alustada ka tema ravi. Kiisuke on päästmise eest tohutult tänulik, kuid kahjuks tema mandlisilmad ei suuda katta ravikulusid. Iga kuu kulub tema peale ca 1000.-, mille sees on spetsiaalne diabeetiku toit, liiv, insuliin ning kliinikus käigud. Seni on mind toetanud Eesti Loomakaitse Selts, aga et ka nende rahakott ei ole põhjatu palun ma siinkohal Sinu abikätt kallis sõber, sest kui lähiajal Piu nimele annetusi ei tule, lõpetavad nad rahastamise ning siis on asjalood juba väga kurvad. Ise olen ju vaid töötav üliõpilane, kes soovis üht õnnetut tänavakiisukest aidata, kuid kes endagagi vaid ots-otsaga kokku tuleb.
Ootan meeleldi teie nõuandeid ja küsimusi oma meili aadressile kadijundas@hot.ee, kuid veelgi rohkem ootame koos kiisuga seda, et tema toit ja ravi ei lõppeks enne, kui ta leiab endale hea ja armastava perekonna.

Niisiis palun ma südamest Sind, et Sa leiaksid oma pangakontolt kasvõi viis krooni vaba raha, et aidata seda kiisukest, kes on väärt elama täisväärtuslikku elu nagu ka kõik teised tema liigikaaslased. Annetust saab teha Eesti Loomakaitse Seltsi kontole:

SEB 10220023863010
SWED  221041248998
märksõnaga: "Päästa loom Piu"

Meie piiratu tänu ja lugupidamine Teile igasuguse abi eest!
Kadi & Piu