1

Teema: Meie pere esimene kiisu :) aka vajame nõu!

Tere kõigile! Olen siin foorumis nüüd täiesti uus. Võtsime eile oma esimese kiisu, Scottish foldi kassipoja. Kui järgi läksin, siis ta nagu teadis, et tuleb minuga kaasa. Istus kohe minu kõrvale ja korvi minek polnud ka mingi probleem. Koju jõudes nuuskis kõik kohad läbi ja hakkasime mängima. Minu kindel mõte on see, et kass minuga mu mehe voodis magama EI HAKKA. Täna öösel hoidsime ukse kohe julmalt kinni. Magama jääda oli päris keeruline, sest kräunumine kestis päris kaua, ei teagi, kas ta lõpetas kräunumise või jäime lihtsalt magama. Hommikul ärkasin mingi 7 ajal esimest korda ta kräunumise peale üles. Käisin temaga natuke rääkimas ja läksin tagasi magama. Siis ärkasin uuesti kell 9 kui kass puldi peale oli astunud ja telekas läks tööle... Rohkem ma magada ei saanud. Siis andsin kassile süüa ning ikka oli kräun jube suur. Kohe kui ma tal silme alt ära kaon, hakkab ta nutma... Kas see läheb tal ikka üle? :S Mängin temaga ja tegelen aga ei midagi. Ikka nutib! Kas asi selles, et igatseb õde-vendi ja emmet? või jääbki see pidev kräunumise komme tal külge? Veel, mis avastasin on see, et talle meeldib jalga taga ajada. Kui ma kõnnin, siis tahab jalaga mängima hakata. Võtsin pesu just masinast kui kass arvas, et ta võib mul mööda jalga üles ronida. Käega ma temaga ei mängi üldse, selleks olen talle mänguasju ostnud. Aga ta vist peab mind mingiks mänguasjaks, sest talle meeldib mööda mind küüntega ronida jne :S. Ma küll keelan aga ikka avastan, et ta mingi hetk seda katsetab. Tahakski kuulda teie arvamust, kuidas oleks kõige õigem kassi sellest kõigest võõrustada?? Muidu saab see päris keeruline mul olema :S. Muidu on ta jube armas ja miilukas. Meeldib süles olla ja kohe kui pai teha on nurr lahti :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Meie pere esimene kiisu :) aka vajame nõu!

Kui vana ta on ?

Mõned kassid ongi memmekad ja ei taha üksi olla
nad tunnevad ennast üksikuna ja kutsuvad enda lähedale nutmisega big_smile

Aga oleneb tema vanusest võib ta taga igatseda oma ema aga see ununeb neil kiirest ja siis on meeles sina.

Thumbs up Thumbs down