1

Teema: Kes pakuks hoiukodu?

Laagri varjupaigas ootab päästmist üks jutuka loomuga julgem mustvalge kiisuke. MTÜ Kassiabi hoiukodudes praegu kohti ei ole ja nii palungi teie abi. Äkki on siin foorumis keegi kes tahaks sellist kassi aidata või on kellelgi tuttav kes valmis hoiukodu pakkuda?
Tegemist on küll nn julgema kassiga aga tuleks arvestada et varjupaigaelu on ka oma jälje jätnud ning kindlasti võtab inimeste ja normaalse eluga harjumine aega.
Nii mina kui teised kassiabilised oleks valmis hoiukodu pakkujat igati nõu ja jõuga aitama ning talle ka uue kodu otsimisel abiks olema. smile

Huvi korral võtta ühendust: brazen@hot.ee

Rohkem infot leiab vana varjuka lehelt:
http://tibu.tele2.ee/varjupaik/album1192/mv

http://www.gonzo.pri.ee/liisu/mv.jpg

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kes pakuks hoiukodu?

mis soost ta on?

Thumbs up Thumbs down

Ta peaks olema isane minu teada. Aga enne hoiukodusse minemist läheks ta ilmselt niikuinii kliinikusse opile ja tervisekontroll tehtaks seal ka ära. Paistab et tegemist muidu üsna terve kassiga. Siiski parasiitidega tuleks ikka arvestada.

Unustasin veel lisada et kui hoiukodu pakkujal on omal kodus loomad, siis peaksid nad kindlasti olema kompleksvaktsiiniga vaktsineeritud ja parimal juhul võiks olla võimalus hoiukodukass teistest loomadest eraldi hoida.

Thumbs up Thumbs down

sad siis ma ei saa aidata sad mul on kiisudel vaktsiin tegemata ja eraldi hoidmise võimalust ka nagu pole sad

Thumbs up Thumbs down

Kahju! sad Sellisel juhul ei tasu tõesti riskida..

Thumbs up Thumbs down

soovitan kiisudel vaktsiinid, ussitõrjed jms ära teha- kindluse mõttes- see ei loe et nad õues ei käi...

meie kiisul kriimud silmad...

Juku vaktsineeritud ja ussikuuritud, aga vot! isaste kassidega ta läbi ei saa! Hirmus kahju. sad

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Rachel aga kas sa steriliseeritud emastele oleksid nõus hoiukodu pakkuma?

Thumbs up Thumbs down