1

Teema: Paranenud haav.

Meie kiisu haav on täiesti siniseks tõmbunud sad .
Jutt, siis järgmine:
Elan maal ja laseme ikka oma kassi välja, nii kuidas tema soovid on.
Igatahes tuli ta umbes kuu aega tagasi koju nii, et keegi oli tema tagumist käppa purenud või oli ta selle kuskil rüseluse käigus ise tekitanud-ma ei tea. Alguses ta ikka jalga maha ei pannud, väljas ka ei käinud. Kuid ajapikku haav paranes väga ilusasti. Umbes pühapäevaks oli juba haav täiesti ilusasti ära paranenud koorikut enam ei olnud, nahk oli ilus valge, põletikust ega millestki kahtlasest polnud jälgegi (väliselt). Ainult karv polnud veel peale tulnud ja kass astus ilusasti jalapeale.
Eile, aga juhtus selline asi, et kiisuke tuli meil jälle väljast. Ta oli vist naabrite juures käinud, igatahes ei lõhnanud ta just kõige paremini. Otsustasin ta viia väikesele pesuskäigule. Ma ei kasuta kunagi mingeid vahendeid, nii et ei usu, et see haava ärritada oleks võinud. Igatahes on kiisu haava pilt tänaseks suhteliselt kohutav, kiisu haav- õigemini on neid üldse kaks tükki. Üks siis ühel tagumisel jalal, mis on natuke suurem ja teine väiksem teisel jalal. Igatahes on mõlemad haavad tõmbunud täiesti siniseks. Uurisin ka haava ümbrust, kuid sealt oli täiesti ilus kiisu naha värv. Ainult haava ise ongi sinine. Kiisu jalga maha ei pane, järelikult ei saa need mingid paranemis tunnused ka olla. Üle üldse ei saa selline asi ju normaalne olla.
Olen väga mures, äkki keegi saab aidata ? hmm
Googeldasin ka, kuid mingeid sarnaseidki juhtumeid ei leidnud :'(

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Paranenud haav.

http://www11.speedyshare.com/files/22073718/download/P1010349.JPG

panin ka pildi..

Thumbs up Thumbs down