1

Teema: Kaelal punnid

Tere, meil on selline mure, et punnid on kaelal. Kiisu ise 2 kuuna ja väga tubli ja tõeline nurrumootor. Sügab oma kõrvatagust ja nüüd on mingid punnid kaelal. Kas see võib tõesti olla allergia millegi vastu?? Sööb Royali pisikeste toitu, seega söögi kvaliteedis ei tohiks põhjus olla. Või äkki on liiva vastu? Üks soovitas mul briljandiga määrida, kuid ma ennem ei julge kui keegi väheke asjatundlikum on oma sõna öelnud.;)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kaelal punnid

No asjatundliku vastuse annab teile kindlasti loomaarst mitte foorumi külastaja. Aga see, et toit on Royal ei tähenda veel mitte midagi. Meil Depsyl on ka ühe Royali sordi vastu allergia (hairball), siis kratsib kõik karvad kaelalt maha.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kaelal punnid

Ma just  mõtlesingi, et väheke asjatundlikuma, kuna soovitaja ei olnud kassipidaja. Arstile lähen ma nagunii, kuid ma tahaks teada mida senikaua teha:(

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kaelal punnid

Algselt postitas: kazux
Ma just  mõtlesingi, et väheke asjatundlikuma, kuna soovitaja ei olnud kassipidaja. Arstile lähen ma nagunii, kuid ma tahaks teada mida senikaua teha:(Mis sinu kiisu mure mõhjuseks oli? Ja mis arst ütles?
Meie kiisu täpselt samamoodi hakkas ennast algul kõrva tagant kratsima ja nüüd ilmusid ka punnid kaelale. Ma kahtlustasin ka esimese asjana, et äkki on toidu vastu allergia (hiljuti hakkasin teist toitu andma). Nädala algul saame alles arstilt uurida ise...

Thumbs up Thumbs down