1

Teema: Soodne kasside steriliseerimine/kastreerimine

ELS kampaania: "Kasside steriliseerimine/kastreerimine"

Eesti Loomakaitse Selts koostöös mitmete kliinikute ja toetajatega korraldavad alates 15.märtsist kampaaniat, mille raames on loomaomanikul võimalik oma kass steriliseerida/kastreerida soodushinnaga. Registreerimine operatsioonidele toimub vahemikus 15.03-11.04 ja operatsioonid toimuvad  kuni 30.04.
Lisaks sellele on kampaania eesmärgiks juhtida ühiskonna tähelepanu kassidega seonduvatele probleemidele. Tõsta inimeste teadlikkust loomade heaolu parandamiseks. Kutsuda inimesi üles oma lemmiku eest paremini hoolitsema, neid steriliseerima/kastreerima, et ennetada hulkuvate loomade arvu kasvu ja soovimatutest järglastest vabanemist julmal viisil. Samuti vähendada hulkuvate loomade arvu tänavatel.
Registreeru
Kui soovid oma kassi soodsamalt steriliseerida või kastreerida, siis täida ankeet www.loomakaitse.ee . Palun täida kohustuslikud väljad kindlasti.
Eesti Loomakaitse Seltsi poolt saadetakse pärast ankeedi täitmist täitja e-posti aadressile kinnitus või võetakse ühendust telefoni teel. Peale ankeedi täitmist võta järgmisel päeval ühendust endale sobiva (välja valitud) kliinikuga.
NB! Tiine kassi steriliseerimist soodushinnaga ei teostata!
Lisainfo: info[ät]loomakaitse.ee, 52 67 117

Thumbs up Thumbs down