Teema: Kassi kõrvad

Mul kodus kaks ilusat kassipoissi ja mõlemal kassil kõrvad mingit tumepruuni-musta ollust täis. Ühel kassil (Mustul) ei ole asi väga hull, aga teisel kassil (Tiigril) on seda asja kõrvades meeletult. Proovisin vatitikuga puhastada, aga seda oli nii palju ja kas muutus väga rahutuks niiet see üritus jäi katki. Sain küll seda jama sealt päris palju välja, aga väga palju jäi ka sisse. Mis asi see olla võiks ja kuidas ma selle kõrvast kassile võimalikult vähe ebameeldivusi tehes eemaldada saaks. Vastik vaadata kui kassil kõrvad mingit jama täis. Aidake head inimesed. Hetkel pole kahjuks finantsilisi võimalusi, et minna vet arsti juurde. Ja niipalju kui ma olen arstide juures käinud, tean, et sealt saab päris kerge rahakotiga tagasi tulla.
Mustul ükskord puhastati kõrvu. Seda peale autoavariid. Kass õnneks lapiti ilusasti kokku ja mu kallis kiisuke sai uue tagumise puusa. Kolm kuud tagasi sai mõlema kassiga käidud kontrollis ja tehti regulaarne kontroll...Kõik oli väga OK. Umbes nädal tagasi märkasin, et kassid sügavad kõrvu ja raputavad pidevalt pead.
Niisiis ehk saab keegi hea inimene hea nõuga aidata?:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi kõrvad

Minu kiisul olid alguses kohe kui varjupaigast sain kõrvad mustad. Arvan et sinu kiisudel võib olla sama probleem, ehk siis on lestad kõrvades. seda saab hõlpsalt ravida vet arsti käest saadava lahusega. see ei ole ka kallis, aga kindlasti soovitan neid ravida, ise need ära ei lähe, ja hiljem võivad need põhjustada sügavamaid vigastusi. nt olen kuulnud, et kass võib jääda kurdiks.
Loodan, et kiisud saavad terveks!!

Thumbs up Thumbs down

Seda ma kartsingi. Aga ega siis pole vaja kõrvu puhastada? Kas tuleb lihtsalt panna roht kõrva ja oodata kuna see jama ära läheb? Ostsin rohu ära ja öeldi, et kaks korda päevas ja, et tegelikult antakse ainult retsepti alusel seda rohtu.

Thumbs up Thumbs down

kõrvu peab ikkagi puhastama, mulle vähemalt nii öeldi ja minu kiisu kõrvad on  nüüd puhtad. Ma seda ei tea kas retseptiga oli, sest ma käisin kiisuga kontrollis ja siis arst pani  ise rohtu ja ülejäänu andis kaasa, et ise panna.
äkki on neid rohtusid mitu, sest mina pidin kord nädalas panema.
Anna teada kas kiisud paranevad!

Thumbs up Thumbs down