1

Teema: Dilemma

Elan Tartust väljas Kärkna külas. Dilemma seoses selle ilmselt kodutu kõutsi suhtes, kes meil siin elab juba päris pikka aega. Kuna õues on külm ja mul süda valutab tema pärast, siis on küsimus, et mida teha sellise kassiga? Endale ma teda võtta ei saa, kuna kodus juba kaks kiisut olemas. Käin talle süüa panemas, et külmaga kõht tühi poleks. Ime kombel pole ta eriti kondine, vaid suhteliselt heas vormis, kui mitte kõrvu ja saba arvestada. Tean, et ma pole ainuke inimene siit, kes teda söötmas käib.
Kassil pole kõrvu ja pool sabast on puudu, seda siis ilmselt külma tõttu.
Mida teha temaga? On ehk keegi, kes oskaks nõu anda või aidata. Ma ei tea, kas tal on kodu või mitte, kuid kui tal oleks, siis sellise külmaga ta ilmselt praegu õues ei kükitaks.
Aitaks ka see, kui keegi Tartust või siit kandist oleks nõus selle kassi enda juurde ajutiselt võtma vms.
Kõuts on toreda iseloomuga, seltsiv ja jutukas, pai nurub alati, hoolimata ilmast ja kellaajast smile
Palun keegi aidake...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Dilemma

Uurisin siin kohalike käest, et kass on tõepoolest omanikuta. Suhtlesin siis varjupaiga ja vallaga ja kui kass välja ilmub, helistan uuesti varjupaika ja eks siis selgub, kas nad saavad talle järgi tulla või mitte. Loodetavasti leiab kiisu endale kodu...

Thumbs up Thumbs down