Teema: Suur kärn kassi kõrval

Meil on väga suur mure Jossuga. Suvest saadik on kassil olnud kõrvad justkui mustad. Algul arvasime lihtsalt, et tolm ja muld, mis kõrva külge kinni jäänud. Regulaarselt puhastasime, aga tuli ikkagi tagasi. Suvi sai läbi ning saime selgeks et asi nii lihtne pole.
Viimasel ajal on "mustus" võtnud kärna mõõdu. Loomaarst soovitas siiski puhastada ja helosaniga kreemitada. Kuna kõik läks järjest hullemaks, läksime uuesti loomaarsti juurde, too määras mingi sprei mis pidavat aitama. Paluti nädala pärast tagasi tulla, see reede siis. Kõrv on läinud nii hulluks, et kass veritseb ja korralikult, kärna alla on tekkinud koed ja kohati on isegi mäda, silmad eritavad rähma. Täiesti lootusetu olukord!

Okab keegi aidata?:roll:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Suur kärn kassi kõrval

Eks ikka vet.arst (soovitavalt erialaarst) oskab aidata. Kuulge, kas mitte kassi hooletusse jätmine talle arstiabi mittevõimaldamisega ei vasta loomakaitseseaduse rikkumisega? Palun pöörduge arstile, pilt paistab ikka päris kole, arvata võib, et tema vereanalüüs näitab juba kõva põletikku.

Vasta: Suur kärn kassi kõrval

Ikka tõesti kole, kassil ju pool kõrva küljest ära mädanenud.
See ei saa olla midagi sellist, mida ravida ei saaks. Aga igaljuhul tuleb minna teise arsti juurde, Pärnus peaks ikka rohkem kui üks kliinik olema. Ärge piinake oma kassi pikemalt.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Suur kärn kassi kõrval

Jah, me tänaseks oleme vahetanud arsti.  See, kes helosaniga määrida soovitas võttis "proovi" kassi kõrvalt kleeplindiga, vaatas seda tähtsa pilguga ja viskas prügikasti.

Praegune arst teeb oma tööd südamega, seda on näha. Tema arvas, et opp on ainus, mis siin veel aidata võib, sest arvatavasti on tegemist kasvajaga. Täna kell 12 on opp sad. Eks ma annan teada kuidas meil läks.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Suur kärn kassi kõrval

Tublid olete. Arstil ja arstil on ikka väga suur vahe, täitsa uskumatu, et mõni arst nagu muuseas soovitab sellisele kõrvale määrida tavalist kreemi.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Suur kärn kassi kõrval

Kole, kuidas mõned arstid suhtuvad...

Tore, et jaole saite!
Kiisule paid ja kiiret tervenemist.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg