1

Teema: 3 kuune emane kassipoeg

Mured, see minu esimene kass.
1.kass ei söö, pakkusin muidugi esimesest teadmatusest poest mingit kassikonservi ja kassikõrbinaid, aga täiskasvanud kassi omad. Nüüd kolmandal päeval võttis natukene lastevorst lõpuks.
2.kass väristab saba koguaeg, kuigi tundub, et ei sirtsuta kuhugi, liivakastis käib korrektselt, vaatamata söömatusele kakab junne nagu mühinal, kas ta peabki saba väristama?
3.kraapind kahe päevaga juba voodi katki, kas tavaline puupakk maalt sobib talle kraapimiseks?
4. Millal steriliseerima peaks?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 3 kuune emane kassipoeg

1. kuna tegemist on 3 kuusega, siis soovitaksin ikkagi anda junior kassikrõbinaid, isegi kas või piima
2.saba võib väriseda ehk hirmust või kohanematusest? Tervise hädadele ei peaks see viitama.
3.sobib kõik see, mis kassile meeldib kraapimiseks, kui see ei ole mõni mööbli tükk vms millest kahju oleks.
4.steriliseerisest peaks konsulteerima loomaarstiga, tema peaks oskama ka vastata täpsemini muudele muret tekitavatele küsimustele.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 3 kuune emane kassipoeg

Tean jah, et teema tehti ammu, aga vastan ikka wink

1. tuleb anda spetsiaalset kassipoja toitu, selles on talle vajalikud vitamiinid kasvamiseks.
2. sellele ei oska vastata, pole kokku puutunud.
3. Minu eelmine kass kraapis minu voodi täiesti katki ( päris korralikult oli ikka nüsitud ), aga samas tall oli ikkagi kraapimis puu ka.
Ühesõnaga kui puit teda ei vigasta, või pindu käppa ei saa, siis vast võib puupakku kasutada küll.
4. alates 6 kuuselt

Spuuki: mai  2008 - 12. 11. 2011
Miisu: august 2011 - 18. 12. 2011
Kity: 28.11.2011 -

Thumbs up Thumbs down