1

Teema: Egle

Tere olen Egle ja alates eelmisest reedest olen ka kiisupoisi perenaine. Kiisuke ise on aktiivne ja energiline ja kannab hetkel nime Konks-Miu. Vanust on tal pea aegu kaks kuud. Muidugi on meil mure ka et kuidas saada läbi meie pere teise lemmikuga kelleks on Ameerika Staffordshire\'i terjer (1,5 a). Miu on uudishimulik ja veitsa ka hull-julge, ronib koera nina alla ja siis hakkab susisema. Ma ei tea kuidas küll neid kahte lepitada sest nii moodi ka pole hea elada. Aga eks tegutseme selles vallas edasi ja püüame saada sõpradeks.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Egle

Tere!:terv:
Väga armas miisu! Usun, et nad saavad koeraga sõpradeks. Minu kass Intšu sai koertega hästi läbi, kuid Kassut ja Bellat koerad ei salli. Aga see on juba minu viga: oleks pidanud rohkem ja julgemalt neid omavahel harjutama. Nüüd on mindud kergema vastupanu teed ja hoitud neid eraldi ruumides.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Egle

Tere armsake!
Minu kassid koertega eriti labi ei saa, st. Nero (hundikoer) sooks iga liikuva olevuse, kes temast vaiksem on, otsekohe ara, aga Tasha (husky-preili) yritab Beniga mangida. Ben eriti huvitatud Tashaga mangimisest ei ole, aga samas on koik loomad (peale Nero) meie perre tulnud juba suurte valjakujunenud loomadena, mitte nii pisikesena. Arvan, et kui koera rahulikult opetada, saavad nad suurteks sopradeks!

mjau!

Thumbs up Thumbs down