1

Teema: Loomade hoidmine Tartus

Tere,
oleme kaks tudengit Tartust. Üks meist õpib keskkonnakaitset ja teine veterinaariat. Ainuke asi, mis meid tegelikult ühendab on see, et meile väga meeldivad loomad ja me tahaksime nendega tegeleda ka õppimise ajal.

Regly(20, keskkonnakaitse): nii kaua, kui mäletan on meil kodus olnud koerad-kassid-närilised. Päris koertekoolis käitumist ma õppimas ei ole käinud, kuid paratamatult koos loomadega kasvades olen õppinud nende käitumist tundma. Praegu on mul kodus 7-aastane Iiri setter Steffy. Olen huvitatud väga koos koertega kvaliteetaja veetmisest. Minu jaoks ei oleks see, kui töö vaid puhas lõbu.

Bertha(21, veterinaaria): enne ülikooli töötasin aasta aega suuremas väikeloomakliinikus abilisena, kus omandasin palju kasulikke teadmisi ja oskusi. Sealt edasi tuli ka kutsevalik. Ma ei ole aktiivne näitustel, koolistustel, võistlustel käia, kuid tänu teiste kõrvalt õpitule ja enda kogemustele tunnen end koerte seltsis hästi ning võimelisena jalutajateenust pakkuma. Kodus on mulle vaimset väljakutset pakkumas ning mind tegevuses hoidmas taks ja laikaverd krants.

Miks me pakume oma teenust kahekesi? Esiteks on üks loomadega kogenum ning koos töötades täiendame üksteist. Kindlasti on kahekesi tegutsemisel ka plussiks see, et meie ajagraafik on paindlikum.

Oleme nõus tulema teie juurde teie koera hoidma või temaga omanikule(ja meile) sobival ajal jalutama.
Võimalik on ka teiste loomade eest hoolitsemine(kassid, närilised, kalad) omaniku juures ning pakume loomadele hoiukodu ka enda juures.
Rohkem infot: 56203916(Bertha) ja 57400858(Regly) või regly@hot.ee ja sessake@msn.com
http://loomadehoid.edicypages.com/

Thumbs up Thumbs down