1

Teema: puuk ??

sain eile omale kahekuuse kiisu.täna leidsin tal kõrva seest hästi suure puugi (väikse sõrmeotsa suurune)!! nüüd on hirm nahas..kas peaksin kiirelt minema temaga arsti juurde või ei tee puugid kassidele liiga ? ta mul on oksendanud ka muideks paar korda..aga muidu paistab ok olema smile mängib ja mässab..söögiisu on ka hea..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: puuk ??

Lotte kas sa puugi ikka eemaldasid? Said peaga koos kätte? Puugid võivad olla kassidele sama ohtlikud kui inimestele, kuigi tavaliselt nad midagi ei tee. Kassipoja oksendamine ei pruugi üldsegi olla puugiga seotud. Kui aga kardad ja muretsed siis võid arstiga konsulteerida või vastuvõtule minna. Eeldan et kahe kuune kiisu on vaktsiini ka juba saanud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: puuk ??

Mina sain oma puugiprobleemist lahti.võtsin selle puugi naabrinaise abiga tal ära sealt ja sain ilusti koos peaga kätte.peale seda pole tal mingeid probleeme olnud,ei ole oksendanud ka rohkem.vahel väga harva kui rohtu sööb.
vaktsiini tal siis veelö tehtud polnud kusjuures kuna ta oli mul alles 2 päeva olnud. nüüd aga 1 vaktsiin tehtud ja nädala pärast lähme teist tegema.

Thumbs up Thumbs down