1

Teema: 2kuune Lotte pissib oma kasti aga kakab diivani alla !!!

eile tõin omale väikse Lotte,kahekuuse emase kiisu.3 tundi oli diivani all ja siis tuli välja-tegi mäu.näitasin talle kus on ta krõbinad ja piim,sõi ja jõi..lõi nurru..läksime siis tema potile.pissis ka..mitu korda käis õhtu jooksul pissil seal aga millegipärast ei kaka sinna.eile kakas korra diivani alla ja kööki kraanikausi kapi alla..hommikul oli oksendanud minu voodi alla ja päeval jälle diivani alla :'( mida teha et see kaka ka sinna kasti saaks ilusti..mees oli niigi väga vastu sellele et kiisu meile elama tuleb ja nüüd saab veel pahasemaks..

seoses oksendamisega : leidsin tal täna puugi..hästi suure ja oli kõrva sisse pugenud..sain ilusti koos peaga välja.aga nüüd kardan et äkki ta puugi pärast oksendabki..see ju normaalne vist pole ?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 2kuune Lotte pissib oma kasti aga kakab diivani alla !!!

Vb teie kiisule ei meeli oma hädasid samas kastis teha. seega võiks proovida ka teise liivakasti muretsemist. Kindlasti tasuks kohad kuhu kass oma häda tegi ära pesta ja ntks värske sidrunimahlaga üle hõõruda, sest nt meie kassile see lõhn ei meeldi ja hoiab sidrunilõhnalistest kohtadest eemale.
Üldiselt ei soovita kiisule piima anda, sest paljudel kassidel on laktoosi talumatus ja see võib neile hoopis seedimisprobleeme tekitada. Sellest võib olla põhjustatud ka oksendamine. Nii väikse kassipoja puhul on tihe oksendamine suht ohtlik, sest keha ei saa vedelikku ja olukord või ruttu kriitiliseks muutuda, nii et soovitan julgesti arsti juurde minna. Arst oskab ravi määrata ja ka  puugi kohta nõu anda. See kui kassipoeg mängib, ei tähenda et kõik korras on, mängimine on kassipoja loomuses.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 2kuune Lotte pissib oma kasti aga kakab diivani alla !!!

meie Lotte nüüd teeb oma hädad ilusti oma kasti..lahti saime tema halvast kombest sellega kui võtsin tema kaka diivani alt ja panin tema kasti..kaapisin tema käpaga sinna liiva peale ka ja asi toimis smile õnnelik smile

Thumbs up Thumbs down