1

Teema: umbes kahe nädalane kassipoeg.

Tere, selline mure.
kass jättis oma poja maha..
poeg on umbes 2 nädalane.
toiduks oleme andnud poepiima ja sööb ilusti.
aga karjub jubedat moodi, ei oska nagu midagi teha ka.
pissib küll, aga pole kakanud. kas siis on midagi valesti ?
1septembril leidsime kassipoja.
aga kui asendusema ei leia, siis kuidasmoodi ikka hakkama saada ?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: umbes kahe nädalane kassipoeg.

Poepiim pole hea, tuleks anda kasside piimaasendajat (saad loomakliinikust või lemmikloomapoest). Samuti tuleks kassipojal niiske vatiga kõhtu masseerida, et nad kakamisega hakkama saaksid (ise ei saa nad veel sellega hakkama ja ema aitab neid).

Thumbs up Thumbs down

okei.
niiske lapiga hõõrumine aitab. teeb ilusti oma hädad ära.
aga küsimus veel selline, kui palju on normaalne kogus anda talle seda piimaasendajat ühe korraga ?
ja kui palju peab ta päevas ära sööma?

Thumbs up Thumbs down

See sõltub sellest, missugust piimaasendajat kasutad (ma arvan, et neil on kasutusjuhendid ka pakendil olemas). Nt. Royali kitten vital milkil on juhend, et 2 nädalane kassipoeg peaks saama 6 korda ööpäevas süüa ja üks toidukogus võiks olla 5-10 ml (3-nädalane 5 korda ja 10-15 ml).

Thumbs up Thumbs down

kassipojal läheb väga hästi, sööb ilusti ja jookseb juba mööda tuba elurõõmsalt ringi smile
hambad ainult sügelevad ja närib palju big_smile

Thumbs up Thumbs down

Lugesin teie teemat ja sama lugu ka minul,mul on 1 kuu ja 9päeva siiami kassipoeg kes tegi täna hommikul esimese häda,eile õhtul panin tähele,et läks kasti ja tahtis teha aga ei saanud hakkama,pidin teda hommikul pisut aitama kuna ta jäi hätta,selline tunne oli,et kaka sees oli liim aga äkki peabki olema selline kui esimest korda,nüüd õhtul tahtis ta uuesti minna..läks kasti ja näugus kas mina pean ka niiske lapiga kõhualt hõõruma? eile antsin talle pisut friskies junior krõbusid ja rohkem pole annud vaid olen toitnud teda whiskas junior konserviga ning poe piima on ees.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down