1

Teema: Taimetoitlane kass??

Ma ei tea, kas just on tegu taimetoitlase kiisuga, mul kass üldse ei söö liha. Sööb vaid krõbinaid, koorekastet ja konservidel limpsib kastmed ära ja jätab tükid söömata.
Ausalt öeldes mulle ei meeldi, kui jätab liha söömata nendest saab ju vajalikud ained kätte.

On see normaalne üldse kassi puhul ..

Tegu on 6a pärslasega, kes võetud varjupaigast.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Taimetoitlane kass??

Meil ka pärslased 2 tk - Depsy (4a) ja Suslik (1,5 a). Depsy ei sööb RC pärslastele mõeldud krõbinaid ja puhas vesi on ka alati kättesaadav, vahest noolib halvaad või krõpse ja näksab mõne lihatüki konservist aga üldiselt talle need konservid ei maitse. Suslik eelistasb aga konservide kastet ja zeleed, lihast mis seal sees on ta vaimustuses pole, lisaks sööb ta muidugi RC pärslasekrõbinaid  ja puhast vett nagu Depsygi, kuid sellega ka asi piirub. Kvaliteetsetest krõbinatest saavad kassid kätte kõik vajalikud ained ja neist täiesti piisab neile söögiks. Nii et pole nad midagi vaid taimetoidulised, sest kõbinates on ju mingi lihaollus kah sees.
Kindlasti ei tohiks anda kassile tavapoes müüdavaid krõbinaid, sest need võivad kaasa tuua igasuguseid tervisehädasid. Eelistada võiks loomapoes või kliinikutes müüdavat kvaliteettoitu. Arvatavasti toitus kass ka enne varjupika sattumist krõbinatest ja veest.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Taimetoitlane kass??

Mul oli isane kass, kes sõi kurki, arbuusi- ja meloni- jms koori... tomatit? ja mida kõike veel. Muidugi ka arbuusi ja meloni viljaliha... Päris taimetoitlane ta siiski ei olnud, sõi ka krõbinaid, konserve, liha ja kõike muud... Nii, et pole siin ilmas miski enneolematu big_smile Ärge nüüd muidugi arvake, et me talle siis meloni- ja arbuusikoori ise söötsime big_smile

Thumbs up Thumbs down