1

Teema: devon rex vs tavaline mustavalgekirju

otsime endale esimest kassi. Teisi loomi olnud, aga kasse mitte. Meil kahe väikese lapsega maja. Minu südame on täielikult võitnud devon rexid smile (mitte, et ma nendest palju teaksin, aga kirjelduse ja välimuse järgi). Nüüd aga pakuti meile tavalist mustavalgekirjut 3-kuust leidkassi, terve ja sõbralik ja tubli. Isane. Näituse ja paarituse kassi nagunii ei tahaks. Ei käinud oma koeraga seal näitustel ja tean ette, et kassiga ka ei läheks. Selle pika jutu peale küsimus - millest ma ilma jään kui devoni asemel tavalise "krantsikese" võtan?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: devon rex vs tavaline mustavalgekirju

Mitte millestki ei Sa ilma........väga kummaline mõtlemine:terv:
Saad hoopis suure armastuse osaliseks, kui sellele pisikesele leidlapsele kodu pakud, mul endal kodus kolme ja poole kuune hall kiisu:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Tegu on täiesti erinevate kassidega, ideaalne oleks võtta mõlemad, sest devonid armastavad seltsi. Oli ka minul kodukass ja devon. Omavahel said hästi läbi, aga iseloomult, harjumustelt ja intelligentsilt olid kaks täiesti erinevat looma. Devonite pluss on see, et neil puudub agressiivsus, egk nad ei hüppa jalga ega kätte küünte või hammastega kinni ja lasevad end meeletult lastel väntsutada. Lisaks ei anna karvaajamist võrrelda. Miinus on see, et ega ei anna ka hinda võrrelda. Jooksvad kulud on samad.

http://devonrex.onepagefree.com/

meil on nüüd üle kuu aja juba kiisuke kodus olnud! seesama mustavlgekirju tänavalt leitud - ja oiiii, kuidas meil temaga vedanud on! Ta on 4-kuune, isane. Puhas rõõm, ei mingeid probleeme! Mängib nii vahvalt, jookseb nagu kutsikas meile igale poole järele, kellelgi pole ühtegi küünejälge, hoiab laste lähedale (2-aastane ja 3-aastane), kuigi ma pean väiksemat last kogu aeg valvama,sest kassike lamab seal nii usaldavalt ja ei oska karta, et keegi talle peale kukub. Diivan on terve  - aga noh, tema ronimispuu on ka maast laeni, 6 erinevat tasandit smile Kukub laste juurde vanni, aga nägemat ei saa midagi jääda.
Tänan vastuse eest, Ivika, see Devon Rexi mõte on mul endiselt peas. Tahaks kunagi teise kassi veel võtta. Ega hetkel neid devoneid nagunii kellegi müüa pole?!

Thumbs up Thumbs down