1

Teema: Kass käitub imelikult

Nimelt tuli ta joostes õuest tuppa, ta ei läinud  isegi mitte sööma ja tundus ,et ta oli hirmul, ta kartis  isegi mind, läks voodi alla peitu. Hiljem ,kui välja tuli ,siis märkasin,et kass käitub kummaliselt. Nimelt ei püsinud ta üldse paigal, ainult jooksis mööda tuba ringi ja mis kõige kummalisem LAKKUS ENNAST PIDEVALT SELLISTE ÄKILISTE LIIGUTUSTEGA ja tundus ,et ta ei  saagi seda  lõpetada, koguaeg pidi lakkuma ja tagantpoolt siis nagu sealt seespoolt kuskit tõmbles nagu.8-) Et nii kui lõpetab , hakkab jälle tõmblema ja saba koguaeg käib!!!
Mis kurat tal olla võib??????:vs:
Tal on seda ennemgi juhtunud, ühe korra. Paari päeva möödudes läks ise üle.
See on täna juba 2 tundi kestnud umbes, üritas magama jääda,aga ei saanud..nüüdseks on vist ikakgi uinunud..
Ahjaa..samas,kui me vahepeal mängisime.. siis oli nagu kõik korras..8-)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass käitub imelikult

Mu kassil sama probleem. Ta lakub metsikult, surub ennast vastu maad, jookseb ringi nagu segane, selg ka tõmbleb. Täna tahtis veel meilegi kallale tulla.

Algas mingi paar päeva pärast vaksineerimist ühes väikses kliinikus. Käisime teises kliinikus kontrollimas, kus ei osatud ka öelda, mis viga. Imelik, et kassil samal ajal ühtegi ´hoogu´ peale ei tulnud. Nad arvasid, et võib olla mingi allergia või kirbud. Samas ma ei taha uskuda, et kass kirpude pärast nii metsikult ringi jookseb, täna pani trepist sellise hooga alla, et libises. Kui me ta saime olid tal samuti kirbud, aga nii ta küll ei käitunud.

Meie kass muidu õues ei käi, ainult oma aias rihmaga. Ta on steriliseeritud. Kirbu/puugi rohtu määrisime ka igaksjuhuks peale, aga ei aidanud.

Ei teagi, mida teha.

Thumbs up Thumbs down

meil oli kassiga sama jama,
käisin arstil,
tuli välja et mingi näärmepaun täis,
arst pigistas tühjaks ja oligi ok:py::s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Tere!

Ka minu pisike (2,5k) hakkas paar tundi tagasi eelpool kirjeldatult käituma.
Enamus ajast istub peidus, kui välja tuleb, siis jookseb ja lakub end närvilselt. Mängimine teda praegu ka väga ei huvita. Söömisega probleeme ei ole, samuti kasutab vetsu.

Kas saaksin kuidagi teda ise aidata, pühade ajal on meie arst ka puhkamas.

Parimat,
Kairi

Thumbs up Thumbs down

Tere taas!

Paistab, et minu väike armas mängujanuline nurrmootor on tagasi. Ilmselgelt tegin veidi vara paanikat nagu väskele loomaomanikule kohane.

Kindlasti konsulteerin ka meie veterinaariga, saan vast veidi targemaks.

Parimat,
Kairi

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: mart22
meil oli kassiga sama jama,
käisin arstil,
tuli välja et mingi näärmepaun täis,
arst pigistas tühjaks ja oligi ok:py::s6ps:

Thumbs up Thumbs down

tere,

minu kassil on sama asi..
ütle palun millise arsti juures käisis?

ette

tänades

vastuse eest

Thumbs up Thumbs down

meile tuli võõras kass ja 5 päeva oli ta rahulik ja siis ta läks hulluks jooksis mööda tube ringi ja jooksis oma omaniku eest ära ja ei taha eriti midagi süüa kardab midagi ja üritab väikestest pragudest midagi leida ja ootab midagi alati ukse juures ja kui ta õue saab siis ta jookseb nagu ma ei tea mis.

mis teha muretsen väga!

Thumbs up Thumbs down