1

Teema: Üks küsimus - mehed ja kassid

Tahaks küsida sellist asja, et kui naised võtavad endale kasse on see normaalne, aga kui meesterahvas võtab kassi, siis ta on miskitpidi imelik. Et mehed peavad vastavalt väljakujunenud ühiskonnastandardile nagu koera võtma või nii. Ja kui mees mingil põhjusel kassi võtab, siis ta on friik/gei/midaiganes.
Äkki keegi seletaks ära, miks valdav enamus n.ö "tavalisi inimesi" nii arvab?
Ise võtsin kunagi kassi, kuna mulle meeldivad loomad, nii kassid kui koerad, aga kuna mul oli tollal palju ringi sõitmist seoses tööga siis lahkusin hommikul kodunt ning tagasi jõudsin õhtul, seega koera pissitamiseks vahepeal aega ei jäänud ning võtsin kassi, kuna too suudab ka päeval omapead hakkama saada ja teda ei pea välja pissitama viima.
Aga back to the problem, miks peetakse kassiomanikest meesterahvaid imelikeks? :roll:
Andy

Himps & Joonas... kaks kollast karvakera smile

Vasta: Üks küsimus - mehed ja kassid

kle ei ole see sugugi nii, kuulen esimest korda sellist juttu. mul väga paljudel meestuttavatel on kassid. ja hiljuti veel on neid lisandunud. see loomulik, et kui koeraga peab väljas käima, aga kassiga lihtsam ja sõbraks saab ta sulle ikka olla.
nii et hoia oma kassi ja armasta teda -vastutasuks saad siira sõpruse.
väga paljudel meestel on veel siiami kassid, keda tunnen.
Õnne sulle ja kassile ka  :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Inimesed, kes ise loomi ei armasta, peavad tihtipeale imelikeks kõiki, kellel on loomad või mis veel hullem - mitu looma. Minu mees armastab ka kasse nagu minagi ja mul selle üle ainult hea meel.
Tegelikult on see nii armas, kui mees tegeleb kassiga ja istub kass süles...:pai:

Thumbs up Thumbs down

Minu mees armastab ka kasse, kui teise kassi võtsin siis nurus et kas see võib tema kss olla big_smile Ei lubanud isegi kastreerida, et siis võetakse meheau ära big_smile

Thumbs up Thumbs down

Kas Sulle on kuidagi mõista antud, et kui oled mees-kassiomanik, siis oled tropp? Sellega on nisuke lugu, et kui nn valdav enamus tavalisi inimesi nii mõtleb, siis on see nende enda peakuju ja mõttemaailma probleem, mitte Sinu. Kass on tark ja intelligentne loom ja kõige oma ülbuse, isepäisuse ja vahest ka allumatuse juures tunneb ta ära selle, kui teda armastatakse ja temast hoolitakse ning vastab ise samaga.

Thumbs up Thumbs down

No mul pole siiamid ega midagi erilist, varjukast "rabasin" miski tavalise kollase eluka, pärast selgus, et too käib sabas nagu koer ja ronib igal võimalikul juhul mulle sülle/selga/jalgade peale. Päris tore tegelikult.
Võibolla tõesti olen puutunud kokku liiga palju n.ö "ossidega" kelle jaoks kõik peale kolmese bemmiga ´kannaka´ tegemise on ebanormaalne. Mind pole küll veel keegi tropiks nimetanud kasside tõttu, aga sellist suhtumist on küll olnud, et "ohoo sul on kass(id), ma arvasin et mehed peavad koeri ikka, haruldane case"
Siis hakkasingi mõtlema, et kellel midagi viga on, mul või nendel :hyp:
Tõesti keegi pole rohkem puutunud kokku sellise suhtumisega?
Andy

ei ole puutunud kokku eriti sellise suhtumisega, et kui mees võtab kassi, siis midagi imelikku on selles. Minu kaudu on uue kodu leidnud sadu kassipoegi ja alati heldib süda just eriti, kui kiisut otsib endale mõni mees. Ja on olnud perekondasid, kus kassi soovib ja valib just mees ja tema sõna jääb ka peale, sest tema on just n.ö. pere kassiisnimene. Kasse on käinud valimas ja võtmas ka väga raju välimusega mehed, lausa punkarid. Ju siis on neil sees ikka ka see õrn pool olemas, mis vajab väljaelamist - muretseda kellegipärast, et keegi sind ootab ja omaks peab. Kasse on võtnud ka kodus arvutil töötavad mehed - ikka selleks, et seltsi oleks. Tihti on seal ka kalad akvaariumiga. Minu 2 aastasele tütrepojale meeldivad ka ülekõige maailmas vanaema juures hoiukodus olevad kassipojad. Hommikul ärgates lähme ikka kõigepealt kiisupoegi vaatama.
Olen aru saanud, et kuna mehed nagu ei taha või häbenevad rääkida oma õrnematest tunnetest, siis ei räägi nad ka oma armastustest kiisude vastu ja sõpradele pigem vilistavad bemmi kumme.
Ma ei tea nüüd Andy, kas minu jutt andis sulle julgust juurde mitte häbeneda oma lemmikut. Loodan, et andis. Ole tubli.

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures, mina ei häbenegi oma kasse, vastupidi s..aks uhke olen nende üle (meeldivalt tüüned eksemplarid mul ju) ja ei häbene seda ka välja näidata, aga siis olen põrganud kokku suhtumisega "eee mees räägib enda kassist sellise vaimustusega, mingi imelik tüüp on vist" ja seda eriti just naisterahvaste poolt, vb on valed naisterahvad sattunud smile
Samas kuttidega garaazis on ka kassid jutuks tulnud ja meeste suhtumine kassipidajast tüüpi on hulka parem.
Andy

hahaha mu onul oli mingi 14 kassi big_smile mehed on imelikud?

Thumbs up Thumbs down

Minult on ostnud kassi (tõukassi siis) meesterahvas, kelle silmad lähevad oma kassidest rääkides nii põlema, et ma pole näinud ühtki naist nii oma kassidest rääkimas. Mina kohtan kogu aeg suhtumist, et mina olen imelik, sest tavaliselt kassidele juttu viies küsitakse "oota kui palju sul neid nüüd praegu on?"

Ka minu tutvusringkonnas on selline probleem.. tekkis ka endal kui mu elukaaslane oli kasside suhtes nii üles keeratud et õudne ! Ja siis tahtsin mina kassi võtta ning elukaaslase sõbrad (k.a. tema isa ) irvitasid ta üle , et "nüüd hakkad kassipapaks jah?" Kuigi tegelikult tahtsin kassi mina hmm Ja siis ta oligi 100% kasside vastu ja tüli majas sad Kuid naisterahvale omasena kasutasin igasuguseid võtteid , et oma tahtmist saada ja saingiii!! smile Nüüd oleme rahul ja kiisu on MEIE mitte minu smile Loom on ju loom ja pole vahet mis soost omanik on smile

Thumbs up Thumbs down

mmm, ei tea. mu paps ka nagu ei tahaks, ja ei tea ka miks, et mis värk siis ikka on'? sad

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down