1

Teema: Õudne õnnetus kassiga õues

Ma olen juba mingi 2 nädalat käinud kassiga traksidega jalutamas. Kõik on äärmiselt tore olnud. Kõikide loomade ja inimestega on ta hästi läbi saanud. Täna aga märkasin lahtis suurt saksa lambakoera. Tahtsin oma kassi ruttu sülle krabada, aga koer jõudis enne ja mul ei jäänud muud üle, kui kass nööriga õhku tõusta. Koer kippus kassi hammustama ja mina karjusin appi ja minu kass küünistas mind metsikult. Trakside käppadetagune rihm tuli ümbert ära ja ma põhimõtteliselt poosin enda kassi nööri otsas. Sain ta kuidagi võõra inimese rõdule. Jooksin koerale järgi. Koeraomanik oli umbvenelane. Väga rõõmsas tujus ja väitis, et tema koer oli lahti tõmmanud. Koeraomanik oli meist umbes 100m kaugusel, kui see juhtus, nii et ta lihtsalt pidi seda kõike nägema ja kuulma. Igatahes on mu kass nüüd kapi otsas ja uriseb ning hingeldab metsikult. Ma ei tea, kas ta on haavatud või ei, sest ta ei lase endale ligi. Selg ja üks jalg on tal märg, aga ma ei saa aru, kas süljest või verest. Ja minu käed on sõrmeotstest õlgadeni ribadeks tõmmatud ja valutavad. Kui mu kass üldse kunagi kapi otsast alla tuleb ja ikka ellu jääb ja üldse kunagi välja tahab minna, siis pean vist pipragaasiga hakkama käima. Väga kurb lugu. Nutsin lausa

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Õudne õnnetus kassiga õues

Mina soovitaksin kassiga kohe arsti juurde minna, sest sisemisi kahjustusi palja silmaga ei näe ning arst annab nõu, kuidas toimida, et paranemist kiirendada või valu leevendada.
Edu teile ning kiiret paranemist!
:support:

Thumbs up +1 Thumbs down