1

Teema: Himps ja tema poeg.

Tere.
Esimese kassi sain 4.klassis, tema nimi on Tiiger ja praegu elab ta mu vanaema juures, kuna ise kolisin mõned aastad tagasi vanaema juurest omaette elama, aga kassil on seal suur hoov, kus ta harjunud käima ning ma arvasin, et ei hakka teda elukoha vahetusega piinama, kuna uues elukohas pidanuks ta elama korteris (tubane).
Seega sammud varjupaika ning sai võetud sealt kollane kassivolask, kes algul oli haige ent paranes tänu hoolitsusele ja tähelepanule. Tema nimi on Himmu, kutsutakse Himpsiks. Selline heasüdamlik sõbrake, koera eest. Tahab palju sülle ja pai, armastab minu peal magada sellal kui tööd teen smile Teise kassi sain, kuna ükskord lipsas Himps hoovi ning pani aluse uuele elule, kes on ka selline elav ja mänguhimuline. Tema nimeks sai Joonas ehk Jonnu, mingi reklaami järgi, mis algas sõnadega "see on Joonas" ning elukaaslane kohe tegi nalja, näidates kassipojale: See on Joonas! Jonnuks ta jäigi smile
Ise olen hetkel 22, ehitan autosid (muide, Himps tunneb mingit kummalist huvi summuti püttade vastu) ja olen raudkindlalt veendunud, et korter ilma loomata on korter, aga korter loomaga kodu.
Andy.

Himps & Joonas... kaks kollast karvakera smile

Vasta: Himps ja tema poeg.

Tere!:terv:
Nii vahva, et päästsite kiisu varjupaigast. Olen ise ka paadunud kassifänn ja minu kodu on seal pesitseva loomakarja tõttu juba muutumas loomaaiaks.:roll:

Thumbs up Thumbs down

Võtaks neid veel sealt varjupaigast, aga korterisse ei mahuks ära ja 2 kassi toidud, ravimid, mänguasjad jms pudipadi on juba suht kallis, 1-2 looma veel ja haigutaks eelarves auk. big_smile
Praegu on eesmärk kuhugi maale talu muretseda siis saaks ka rohkem loomi võtta. Pealegi, maal peaks ikka varjupaigast pärit koer ka hoovil silma peal hoidma. Kõik rahul ja õnnelikud- koeral kodu ja hoolitsev pererahvas, pererahval jälle kindlam tunne, et koer majas.
Kassidel oleks ka siis ju rohkem ruumi liikuda ja mängida.
Kunagi, kui elioni-nimeline asutus suvatseb lõpuks vaatamata neile makstud ulmesummadele ja ajude komposteerimisele meil koju neti ka toimima panna, siis saab loomadest pilte ka ehk.
Andy

Oi pilte tahaks näha tõesti!:P
Maamaja on ka meie unistus, praegu korteris...Noh, veel mahume ära...:cool:

Thumbs up Thumbs down

http://3.bp.blogspot.com/_ypuRNxKRnKQ/Snk-ohzdAhI/AAAAAAAAAAM/zqJuK9TRGXM/s1600-h/jonc1.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_ypuRNxKRnKQ/Snk-y1lO1kI/AAAAAAAAAAU/xPvmLEf9zyI/s1600-h/jonc2.jpg

Veits rääbis näeb välja siin piltidel, päriselus on hulga ilusam smile
Andy

Armas, selline kohevake!:)

Thumbs up Thumbs down

Jõuame siin vaikselt järeldusele, et Jonnu on mingi kummaline lendorava ja ratsahobuse ristsugutis, mitte kass. Kui kuskilt alla hüppamiseks läheb, siis annab tagajalgadega hoogu ning ajab kõik jalad laiali nagu lendorav smile
Andy