1

Teema: Kassipoeg loid, väriseb, jalg tundub valus olevat.

Tere.
Mure on selline, kassipojal vanust umbes 6 nädalat, aga eile muutus selliseks loiuks. Varem mängis ja ajas palli taga pidevalt, aga nüüd magab ja pall enam üldse ei huvita. Sööb üsna isukalt küll, aga pean toidu kausi tema juurde tooma. Eile tundus tagumist jalga katsudes, et jalg on kuidagi valulik, kuna Jonnu üldse ei tahtnud, et ma seda katsuks/uuriks... Põrandal ka nagu lonkas ja hoidis tagajalga. Täna hommikul hakkas ta värisema, peale seda kui olin viinud kööki sööma ja peale sööki tuppa tagasi, süles värises veidi aega (kuskil 15minutit), keerasin ta paksu teki sisse ja siis jäi magama ning värisemine lõpes.
Looma arsti juurde läheme nagunii lähipäevadel ja selle visiidi vajalikusest olen teadlik. Kas kellelgi on veel juhtunud kassipojaga selline lugu? Siis võiksite nõu anda, aitäh!
Ise arvasime et ta võibolla põrutas oma jala ära diivanilt alla hüpates?
Andy

Himps & Joonas... kaks kollast karvakera smile

Vasta: Kassipoeg loid, väriseb, jalg tundub valus olevat.

Kas ta kuskilt kõrgemalt ei võinud hüpata? Diivan on ju madal, sellelt hüppamine ei tohiks midagi teha.
Kiiret paranemist!

Thumbs up Thumbs down

Ta käib meil tugitoolil, diivanil ja taburetil, kõrgemale pole kunagi roninud ja meil pole ka eriti rohkem mööblit koridoris. Äkki hüppas kuidagi valesti ja vigastas/põrutas enda jalga? Raamatust vaatasin et sellised vigastused pidid kassipoegadel olema üsna levinud. Homme helistan siis loomaarstile ja panen aja kinni, puhkepäevadel nad ei tööta nagu tundub...
Ja huvitav millest see värisemine hakkas? Tundub suht kahtlane, pakkusin šokiseisundit, vb lõi valu jalga sisse vms...
Andy

Mulle tuli meelde, et kui ma ise mõned korrad jalga vigastasin, siis käisid ka värinad peal, äkki on tõesti halvasti maandunud ja koguni luu murdnud.
:support:

Thumbs up Thumbs down

Kas sellel taburetil on äkki auk ka keskel?

Thumbs up Thumbs down

Kas kassi nina on külm või soe? St kas kassil võiks olla palavik. Äkki vigastas jalga ja nüüd hakkab sealt mingi infektsioon arenema/süvenema? Aga jah, eks arst vaatab ja teab aidata. Kiirelt arstile ja veel kiiremat paranemist!

Thumbs up Thumbs down

Jonnul tervis korras, teema lukku.
:s6ps:

Algselt postitas: Andy
Jonnul tervis korras, teema lukku.
:s6ps:

Rõõm kuulda, aga mis siis Jonnut vaevas ikkagi?

Thumbs up Thumbs down

Oligi end ära põrutanud, nagu ise ka arvasime. EI tea ainult, kuskohas.
Praegugi see hirm sees, et põrutab uuesti, kuna ta laseb korteris ringi nagu spiderman mööda põrandat ja seinu - äkki hull ronib lakke ka varsti- üks põnts ja kolks teise järgi.