1

Teema: Kas sobilik elukoht kassipojale

Mu elukaaslane on juba ammu kassi tahtnud, aga aeg pole veel õige tundunud. Kuid nüüd tahetakse meile nö. sokutada ikkagi üks kassipoeg ära. Meie kardame aga sellepärast, et äkki pole koht kassipojale õige. Ehk siis - elame ehitusjärgse maja teisel korrusel, kus ainuke uks on wc'l ning trepp on järsk ja igast küljest lahtine. Kas me peaks trepi kohale nö. aia ette panema (nagu väikeste laste puhul) või saab kiisuke ise aru, et seal ääres on hirmus kõrge ja sinna ei maksa alguses minna?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas sobilik elukoht kassipojale

Ma usun, et kassil sellega probleeme ei teki. Tihtilugu ei peata kassi kinnised uksedki rääkimata aiakestest. Pigem võib see aiake just probleemiks muutuda, kuna sealt üritab kiisuke eluhinnaga üle ronida või hüpata - tagajärg jube. Kassid on juba pojast peale ettevaatlikud ja suurepärased tasakaalumeistrid. Ma usun, et alguses istub kiisu ühes väikses ruumis ja alles hiljem läheb maja peale luusima...talle on lihtsalt terve maja liiga suur. Sa võid koos kiisuga maja läbi käia, et ta umbes teab kus ja mis...:pai:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas sobilik elukoht kassipojale

aitäh smile

Thumbs up Thumbs down