1

Teema: Nahkdiivan ja kassipoeg.

Minul on üks väikene probleem.Ma tahaksin saada omale kassi.Aga mul on kodus uus nahkdiivan.Ma ei tahaks eriti,et ta selle ära kriimustaks.;)Kas on mingeid vahendeid selle vastu,et kassipoeg ei kriimustaks või äkki saab kuskilt mingit riiet,millega nahkdiivanit katta?
Loodan,et keegi oskab aidata.:wink:

Kiisud (L)
Muidu .. Kõik loomad on omaette armsad!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Nahkdiivan ja kassipoeg.

Üldiselt on samalaadne teema siin juba olemas aga kordamine on tarkuse ema, seega ega selle vastu, et kass diivanit ei kratsiks ühtegi rohu pole. Mul endal pole küll nahkdiivan aga ennem oli kass ja siis tuli uus diivan, viimane aga näeb nüüd (3 a hiljem) välja nagu suht vana diivan, sest kass lihtsalt armastab igal võimalusel oma küüsi sellele teritada. Teab küll, et ei tohi aga mängukoos ununeb ja kindlasti ka siis, kui kedagi kodus pole. big_smile Samas teanüht perekonda, kus on nahkdiivan ja kass seda ei puutu, teritab kenasti oma küüsi kratsipuul. Aga ma ei oska selle kohta midagi öelda, kas ta vahest mänguhoos end ka unustab ja siis joostes küüntega end mööda diivatit üles tõmbab ja seal joostes siis küüntega kindluse mõttes kinni hoiab diivanist.
Eks see kõik sõltub kasvatamisest juba varases eas smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Nahkdiivan ja kassipoeg.

Oih..sorry!!Nüüd tuli meelde,et ma vist olen seda juba küsinud!!(Unustan pidevalt!!:vs:)Aga aitäh,et viitsisid vastata!!:wink:

Kiisud (L)
Muidu .. Kõik loomad on omaette armsad!

Thumbs up Thumbs down