1

Teema: Mure isase kassiga.

Tere.Võtsin kassi endale 6 kuud tagasi sigalast, kui ta oli 5 kuune.Tegelikult täitsa metsik kass oli alguses, nüüd juba väga harjunud ja väga memmekas.Esimene päev, pissis ta ühe korra nurka.See oli täitsa arusaadav, mõtlesin isegi et äkki teeb mingi paar päeva kuskile mujale,aga õnneks mitte.Nii siis, ma olen ise paar nädalat öösiti ära olnud, päevalgi ei ole palju kodus olnud, kass siis ühe korra kuses nurka, kättemaksuks äkki?Ja eile vahetasin oma närilisel saepuru ära, panin sinna vahelduseks ainult heina.Deegu mul akvaariumis.Ja kass hakkas nii hullult huvi tundma ta vastu, et pissis kaks korda suured loigud sinna akvaariumi kõrvale.Ma ei saa aru miks ta nii teeb? Sest ta ei näe enam deegut hästi, kui ta heina all peidus?Äkki keegi oskab aidata, mis ma tegema peaks?Suur tahtmine on kass ära anda, sest ma ei saa sellist kassi pidada, kes kõik kohad ju täis laseb.Aga samas jube kahju oleks.Ja siis veel üks probleem ka, kass jubedalt palju kräunub kogu aeg.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mure isase kassiga.

Praegu emastel kassidel jookuajad ja lõhnad üleval. Isane selles vanuses küll, et tahab pulma ja hakkab sirtsutama, Näugumine ka sellest tingitud, ma pakun. Ainus variant kass ära kastreerida.

http://devonrex.onepagefree.com/

Vasta: Mure isase kassiga.

Deegu pissi lõhna pärast pissib sinna, sest arvab et sal peabki asjal käima smile

Thumbs up Thumbs down