1

Teema: On kellelgi kass KAUA kadunud olnud ja leitud?

Minu kass on Tartus alates 23. aprillist kadunud. Panin rubriiki kadunud/leitud kassid ka postituse selle kohta.
Kas on kellelgi kogemusi, et kass on olnud kaua kadunud, aga SIISKI leitud või ise koju tulnud?
Ma olen murest 2 nädalat magamata. Hakkan vaikselt lootust kaotama.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: On kellelgi kass KAUA kadunud olnud ja leitud?

Mul oli kunagi kass nimega Felix, kes kassipojana ühel päeval enam koju ei tulnud. Elasin siis maal ja jumal teab kuhu ta võis kaduda, kuna tegu oli õuaekassiga. Otsustasime õega iga päev otsimas käia ja käisimegi nii kuu aega. Iga päev ikka mitu tundi otsimas - kolasime ja otsisime lähedal asuvas metsas, kuivatis ja vanas sigalas.
Õe samast pesakonnast pärist kassipoeg Tondu leidis isa ühel hommikul maanteelt hukkununa. Matsime ta maha ja tegime väikse haua...
Aga jätkasime Felixi otsinguid. Lõpuks ütles ema, et arvatavasti on ka Felix surma saanud ja sel päeval otsustasime viimast korda otsima minna. Lootus oli juba kadumas....  Ja ossa imet, läkime ühte vanasse hoonesse ja näe seal minu Felix sööb hiirt. Tahtsime ta kinni püüda aga ta pani ikka plehku ja ronis sellisesse kohta kuhu meie ligi ei pääsenud. Hoolimata meelitamisest ta meie juurde ei tulnud. Otsustasime teda mitte hirmutdada ja läksime koju, et järgmisel päeval tagasi tulla. Aga juba õhtuks oli Felix tagasi koju tulnud - ju me talle ennast meelde tuletasime ja koju hirmutasime smile Mul oli lõputult hea meel, et ta tagasi tuli ja, et ma tema otsimisest ei loobunud! Seni kuni on lootust, tasub alati kadunud perelemmikut otsida! Alati võib imesid juhtuda, nii nagu juhtus Felixiga!

Thumbs up Thumbs down

Sul läks küll hästi! Meie kiisu naljalt siit maja ümbrusest kaugemale ei lähe, kuigi tõsi ta on, paar korda oleme varem teda Hiinalinnast tulemas näinud, mis jääb siit tükk maad eemale. Ma ikka loodan, et ta on kuskil pulmas, sest teised kiisud, kes siin minu maja juures poe taga elavad, hulkuvad kiisud, on kõik alles. Ainult Tinnu oma punase kaelarigmaga on kadunud...
:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Minul oli küll kunagi selline juhus, et kass läks kaduma (ma täpselt ei mäleta, kui kaua ta kadunud oli, aga kuskil kuu aega vist küll) ja ühel päeval olin ma õues ja kuulen näugumist ja siis nägin, et kiisu tuleb vinta-vänta kodu poole. Tervis oli tal korras, ainult kõht oli tühi.
Olin päris rõõmus:pai:

Aga kas ta on sul isane või emane - isased lähevad vahel pikale pulmareisile...;)

Thumbs up Thumbs down

Mul on isane kass. Tundub ikka väga veider, et mis vägi võib neid kaugele kaugele kodust viia.

Thumbs up Thumbs down

Meil oli ka isane kass, kes kadus kevadel ligi kaheks kuuks ära. Ja tuli tagasi. Me ei elanud tol ajal veel seal majas, kus meie kass elas (ehitus oli pooleli) ja ei osanud eriti muretseda ka, mõtlesime, et kondab kuskil ja magab ja käib vahepeal (kui me ise seal ei ole) ikka koudus. Tegelikult tuli siis hoopis natuke katkise kuid uhkena tagasi. Aga siis paari kuu pärast läks jälle ja ootasime kuid ja kuid ja kuid, aga kassi ei kusagil. See oli vist 7-8 aastat tagasi, aga miskipärast siiani nagu ootan teda smile Kui kuskil ümbruskonnas näen sellist saledat ja suurt oranži kassi, siis igaks juhuks kutsun, et äkki on tema, aga ei ole.

Üldiselt kassid ikka rändavad, eriti isased.

Thumbs up Thumbs down

Isaseid kassid jah kipuvad kevadeti ära kaduma:para:

Thumbs up Thumbs down

Tõsi, isaste kasside territoorium on tunduvalt suurem kui emastel. Nii jäi ka minu Kribu ilmselt auto alla kui otsustas oma valdusi vaatama minna.

Samuti oli mul kadunud teine kass Meeri, aga tema tuli kaks nädalat hiljem koju tagasi. Kahtlustan,et ta oli kuskile ukse taha kinni jäänud (ümbruskonnas nii mõnigi kuur ja garaaz) Sest koju ilmudes oli ta jube näljane ja kurnatud olemisega.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisupoiss käis väljas nii, et kui mina läksin tööle, läks tema välja ja kui mina töölt tulin ja koduvõtmetega kõlistasin, jooksis tema kohale ja tavaliselt tuli tuppa. Vahel harva andis märku, et ei taha tulla veel ja siis ma lubasin tal veel olla, aga kui ma kurjemalt kutsusin, siis ikka tuli. Ja ta oli ka mul kuu aega kadunud, niiet mitte kuskil ma ei näinud teda, inimesed ei teadnud temast midagi ja arvasin, et nüüd ka auto alla jäänud, aga üks päev töölt tulles jooksis mulle vastu. Nii kohutavalt peenikeseks oli jäänud ja üleni pahtli sodiga koos, aga tuli.
Olen ka kuulnud, kuidas kass on olnud 6 kuud kadunud ja koju tagasi tulnud ning pererahval uus kass võetud.

Thumbs up Thumbs down

10 Viimati muutis KassiHulluke (22.11.2010 21:50:52)

Mul kadus ära isane kass Rukis umbes 20.08.2010 kell 08.00! Siis oli hein niitmata veel. Tegin kõik mis sain tema leidmiseks. Ta oli siis vanaema juures olnud juba 2 aastat, sest me teeme suurt remonti. Kass ei saa olla tolmuses remontimata korteris ju. Ta kadus ka aasta varem selles samas väikses külas heinaniitmise ajal ära. Ta pole veel sellest aastast tagasi tulnud. Sel ajal tal oli jooksuaeg. Ta läks koos naabri emane kass hammaste vahel minema. Naaber ise juba 84 aastane. oli nii mures, et minestas ühel kuumal suvepäeval ka.Onu juhtus õnneks sinnakanti ja kutsus kiirabi.
Igatsen teda väga!  sad Ta metsistus eelmisel korral.

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down