1

Teema: Tervist, meil suur mure majas

Leidsime mõnda aega tagasi trepikojast 3-4 kuuse emase kiisupoja. panime kuulutuse ka üles, et kui kellegil kadunud, et siis helistada numbril... Keegi aga ühendust ei võtnud, nii otsustasime ta siis omale võtta (kahju ka ju teisest)
Tahtsime tast toakassi teha..probleem praegu aga selles, et tal on vist jooksuaeg alanud, nii ta käib siis mööda tuba ringi ja muudkui njäub, kurrutab ja njäub..noh ja nii kogu aeg (ööselgi ei lase magada). Alguses mõtlesime, et äkki läheb üle, kui meiega ära harjub, aga nüüd ta juba kuu aega meil olnud ja ei midagi :s küsiksingi nõu, et kui ta ära steriliseerida, siis kas kaob ka jooksuajaga kaasnev njäugumine ära? Ei tahaks teda kellegile ära ka anda, aga mees otsustand, et nii enam edasi ei saa  ja kui lahendust ei leia, siis peab talle mujale kodu otsima:support:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tervist, meil suur mure majas

Selline küsimus tekkis ka veel, et olen kuulnud kahte sorti oppidest, ühega tehakse munajuhadega midagi ja teisega pidi vist kogu kupatus ära lõigatama..kas on pärastisel kassi käitumisel vahe ka kui ühe või teise opi kasuks otsustada ja millist oskaksite soovitada?

Thumbs up Thumbs down

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et käitumine nüüd küll sellest ei muutu. Jooksuaja kräunumine kaob. Julgustan ette võtma steriliseerimise lähemas tulevikus.

Kas ma sain õieti aru, et jooksuajal kräunumise ja nii öelda poiste otsimise traagika kaoks ka juba siis, kui lasta lihtsalt munajuhade opp teha? Kui jahh, siis see oleks küll ideaalne lahendus, kuna ta ajab meid oma kisaga juba varsti hauda..muidu on hästi nunnukas, selline pugejast lastesõbralik putukas:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan, et seda oleks õigem uurida veterinaari käest.