Teema: Kiisu ja kaks kodu

Tere kiisusõbrad.
Plaanis kohe-kohe endale uus kassipoeg võtta. Aga probleem selline - meil on suvila kus oleme ikka tihti nädalavahetusel ja vahel ka nädal aega jutti. Eelmist kassi me sinna kaasa ei julgend võtta - jätsime koju (mitte üksi muidugi). Aga nüüd kui võtaksime väikese sinna ikka kaasa ja harjutaks ta seal ka ära. Kas see on kiisule liig? Peaks pigem jätma koju?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu ja kaks kodu

Minu kass Sally käib küll meiega peaaegu igal nädalavahetusel maal kaasas (sõita on ca 80 km). Algul kriunus küll tibake, kuid nüüd sõidab juba nagu vana mees tongue Kui väikesest peast kassi sõiduga harjutama hakata, pole hullu midagi:support:

Thumbs up Thumbs down

Kassimutt -
aga seal maal lased ta ju lahti - ei hoia kogu aeg toas? Kas seda ohtu ei ole, et läheb jalutama ja tagasi ei tule - ei oska?

Thumbs up Thumbs down

Lasen küll õue. Sellega on sihuke lugu, et algul hoidis ta väga maja ligi, kuid nüüd on tutvumiskäigud läinud üha laiemaks. Kui ta on õues, on keegi ikka ka, et tal silma peal hoida, päris üksi pole ma teda lasknud veel...  Ja see on ka Sally juures hea asi, et kui ta oma arvates miskit ohtu märkab, ei lidu ta ükskõik kuhu, vaid tuppa või sauna või puukuuri - teeme kõik need uksed lahti, kui ta õues on, et tal oleks kuhugi varjuda.  Emase kassi kohta räägitakse, et ta väga kaugele kolama ei lähe ja oskab küll tagasi tulla. Ja kui Sa plaanid emast kassi võtta, tuleks ta sobival ajal kindlasti ära opereerida (muidugi siis kui Sa poegi ei taha), sest muidu võib juhtuda nn väike õnnetus, kui ta näiteks jooksuajal õues on:puna:

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Lillekesekene
Kas see on kiisule liig? Peaks pigem jätma koju?

Jummel, ja mina tarin oma nelja volaskit maale ja tagasi pidevalt 100 km. Muidugi võta kaasa. Mina näen omade pealt, et nad on tuntavalt parema isuga ja parema mentaalse tervise juures, kui saavad värsket õhku väheke (meil linnakorteris rõdu vms. pole).