1

Teema: apaatne kiisu pärast steriliseerimist

Tere.
Minu mure on järgmine, nimelt 09.04.09 lasin oma 8 kuuse exotic kassi ära steriliseerida. Nagu pärast oppi ikka, sai ka temast torbikuga kass. Esimene öö oli aga hullumaja, kass täiesti hüsteerias, jooksis terve öö lihtsalt vahetpidamata peaga vastuseina ja märatses nii mis hull. Hakkas siis kassist hale ja õmblesin talle siis ise öösärgi selga, et haavale ligi ei pääseks. Sellest hetkest kui siis opi järgsel hommikul sai torbik öösärgi vastu vahetatud, rahunes kiisu maha. Aga langes täiesti teise äärmusesse- täna on juba 5 päev ja kass täiesti emotsioonitu. Istub seal kuhu ta panen, tulen töölt koju magab ikka sama kohapeal, kuhu minust jäi. Ja magab kogu päeva ja öö. Kui üles ajan ja sööma viin, siis sööb isukalt, küsib juurdegi (hetkel saab vaid konservi), pissil käinb aga ka vaid nn sunniviisiliselt, siis kui mina ta wc viin, ise ei lähe. Käitumine on 180 kraadi muutunud, kui 100% ei teaks et minu kass, siis nagu ei usukski. Kass kes enne oppi ei istunud sekunditki süles, magab nüüd tundide viisi süles. Lemmik mänguasi, mille nimel varasemalt jäeti mis iganes tegevus poolele, ei tekita enam mingit emotsiooni. Kass lihtsalt vaatab tuimalt. Rääkige, kas käitumine tõesti võib nii järsku muutuda? Kuidas Teie kassid pärast steriliseerimist käitunud on? Ja andke head nõu ka, mure on ikka tohutult suur:(

Thumbs up Thumbs down