1

Teema: Teisel pool vikerkaart.

Tere!
Ei osanud seda mujale postitada. Aga täna(3 aprill) möödusin Liivalaia tänaval lebavast, hinge vaakuvast mustast, emasest(?) kassist. Peatudes sai kassile vett pakutud ja MuPosse helistades tuli kohale arst(vet). Kahjuks ei jõundud me keegi tema heaks midagi teha. Ta ei tundnud enam oma tagumist poolt ning suri sinna. Ega ei olekski midagi teha saanud-loomal olid arvatavasti sisemised vigastused. Kassike oli saanud autolt löögi ning suri seal. Loomake oli peesitanud auto all ning kui see tagurdama hakkas sõitis ta lihtsalt kassist üle seega ei olnud see kuidagi viisi autojuhi süü. Kuid nüüd asja juurde:
Jätaks sellle kuulutuse siia kui keegi oma musta kassi Liivalaia tänavakandist koju ootab siis võib-olla juhtunud just tema kassiga see kohutav õnnetus. Sügavad kaaastunded omanikule/omanikudele.

Kuid suured tänud MuPole kiire tegutsemise eest ning tüdrukutele/noortele naistele kes selle kassi pärast muretsesid ja aitasid loomakesele arsti kutsuda ning olid väga abivalmid ja toredad nii kurval hetkel kui see oli.:support:

Thumbs up Thumbs down