1

Teema: tervise mured

Tervist kõigidele kes siin käib. Mul on küsimus kassi tervise kohta.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: tervise mured

Mul on 5 kuune siiam-tüdruk. Võibolla tegin valesti -aga andsin talle juba söömiseks toores kala. Nüüd mulle tundub et tal tekkinud igemete põletik. Ma pole kindel muidugi a näeb imelik välja - mingi punane triip, ja suust on paha lõhn.Üleeile isegi tuli hammas ära. Kas oskab keegi nõu anda? on kellegil selline probleem tuttav äkki?

Thumbs up Thumbs down

Kassipojal lihtsalt vahetuvad hambad.

Thumbs up Thumbs down

Jap, kiisul lihtsalt vahetuvad kikud. 3-6 kuuselt need reeglina vahetuvadki kuid enamusele omanikest jääb kikuvahetus märkamatuks.
Kalaliha kohta olen küll nii palju kuulnud, et toorest kalalihast võib saada kõiksugu parasiite ja usse kassile :S

Thumbs up Thumbs down

Ma tean et sellisel vanusel kassi hambad vahetuvad , aga see paha lõhn mis tekkinud - teeb muret. Kala ma muidugi talle enam ei anna igaks juhuks, kuigi see ainuke asi mis ta väga jumaldab, muud toitu sööb nii et -  ah, nu kui pole muud midagi ok siis. smile

Thumbs up Thumbs down

Mm, kus see punane triip tal on? Äkki vigastas enda iget mõne luuga? Kui see luu just otsapidi kusagil igemes kinni ei ole, paraneb ära. Kui on, teeks see kassile ilmselt söömisel valu, nii, et seda oleks märgata. Halb lõhn suus-no ma ei tea, kui hea, see lõhn kassidel üldse on, aga ära paar päeva kala anna-kui midagi muutub, on sellest, kui ei, võib miski seedehäire olla maos. Minu kassil tekkis ühel hetkel suu ümber selline märg rant karvadesse-eriti magades. Oli sooltepõletik ja selle tuvastasin kui leidin verd väljaheitest. Nüüdseks välja ravitud

Thumbs up Thumbs down

ooo selge. Hea et saite ravida ikka.  Asi on sellest et ma vaatan et ta täna näiteks üldse midagi pole söönud, ainuld joob. Äkki ma peaksin talle muretsema seda kassi muru mida naad söövad tavaliseld...... ta mul toakiisu. ?

Thumbs up Thumbs down

Kas sa nt karvapallipastat annad kassile. Üldjuhul pannakse see paha hais suus kehva kvaliteediga toidu arvele, seega tuleks kiisut toita kvaliteetoiduga. Samas on mul oma 2 pärslast, kes saavad kvaliteettoitu ja käisin ka sellise imeliku lõhna pärast mis suust tuli arsti. Viga neil midagi polnud, inimestele võibki tunduda mõnikord et kassil on halb hingeõh aga tglt on see neile normaalne.

Thumbs up Thumbs down

Kui ta ainult joob, siis võibolla tõesti vigastas ta enda igemet luuga? Muidu hammaste vahetamine võiks tal olla veidi valus või lihtsalt häiriv. Soovitan  anda talle pehmemat toitu, konserve, vms.

Heart\'s Choice - Vene Sinised Kassid
http://www.hearts-choice.com

Käisin täna arsti juures ikka.:py: . Arsti oli minuga nõus - igemete põletik ikka, aga mitte hull- natukene. Soovitas toit ära vahetada. Aga kerge antibiootikume kuuri ikka kass peab saama, siis kiiremeni see jama ära pareneb. Siis ise ma leidsin nettist selline asi nagu Peagueoff-animal - hoijab selle eest et selline asi nagu minu kassil asi ei tuleks. Nii et soovitan teistele gi ! Nüüd loodan et asi lahendab.

Thumbs up Thumbs down

mul on peterbold,kes käib häda majas tegemas aga pissib püsti.Miks nii?

Thumbs up Thumbs down