1

Teema: Teeb voodi peale

Tere!
Vajan abi.... meil kass 3 kuune juba nädal elab koos meiega.. käib ilusti pissile liiva sisse... aga njuud laupäeval õhtul kakkis ja pisses voodi peale :roll: pesesin kõik puhtaks; pühapäeval terve päev ilusti ja õhtul panin tekk tagasi ja kuni pesesin lapsed vannis tulen välja jalle tekk märg ;(  mida teha? pesesin praegu jalle tekki ja pesupulbri sisse tilgutasin äädikat äkki aitab ...  uks njuud vist hakkame kinni hoida kui kaua? Mida veel teha?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Teeb voodi peale

Pesemine ei võta seda kassipissi haisu ära, selleks pead kas mitu päeva tuulutama tekki väljas või veel parem ostma kassipissiniutraliseerija - seda müüakse vet. kliinikutes (kasutan ise Renet\'it). Kassipoja puhul aitab ka väike karistus, et ta mõistaks et käitus valesti. Vb talle ei meeli oma liivakasti liiv ja liivakasti asukoht. Paljudele kassisele ei meeli kui see on kohas kus kõik tema asjatamist näevad.

Thumbs up Thumbs down

Mina ütleksin, et pesemisega saab pissilõhna väga hästi ära.
Kiisupoeg alles noor, küllap saab ta selgeks , et ajab asja vales kohas. Kas ta pissis lapse voodisse? Kui nii, siis ma kahtlustaks, et laps on talle liiga teinud, jälgige nende omavahelisi suhteid.

Thumbs up Thumbs down

tere
aitähh kõigile ...:)

nurrunuffi : see minu voodi wink lapsega need said hästi läbi smile

Thumbs up Thumbs down