1

Teema: Siiamid!

Toredad kassid aga mul on üks suur probleem temaga. Äkki on inimene kes tunneb neid kasse nati rohkem. Probleem peitub iseenesest selles, et viimasel ajal ta ei taha pissil käija enam liivakasti peal. Ta märgistab mul riiuleid ja kappe. Ma tõesti püsti ädas ja ma ei tea mida teha. Tegu on 2 aastase isase siiamiga ja asi on päris hulluks juba läinud. Kas ma pean teda karistama. Kui jah siis kuidas?:(

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Siiamid!

Kui sa ei plaani teada aretuses kasutada, siis soovitan ära kasteerida. Oletan, et teine kass on emane ja indleb - see paneb isase territooriumit märgitama. Ega muud suurt ei aitagi kui kastreerimine, tean et suht paljud kasvatajad on sunnnitud seda tegama, sest keegi ei taha selles vänges kassikuse haisus elada :S Ega muu siis ei aitagi paraku, karistamine ei vii kuhugi. Ja see pole vaid siiamte probleem, vaid üldine isaste kasside probleem kui nad saavad täisealiseks. Mõni hakkab märgistama, mõni mitte.

Thumbs up Thumbs down

Suured tänud! Saab tehtud. Muud suurt üle ei jää:) Tore, et abi ja nõu sain!

Thumbs up Thumbs down

Jah kastreerimine on ainuke võimalus ja see peaks vist isase kassi iseloomu paremaks muutma ma raamatust lugesin.