1

Teema: Kiisu pissib jälle tuppa

Oeh, ma ei tea enam mida teha. Depsy (3 a emane pärslane) pissib jälle tuppa. Varema saime sellest kaval sidruni nipi ja nautraliseerijaga lahti aga nüüd ei aita enam miski. Olen püüdnud seda välja kannatada, kuna tal JÄLLE jooksuaeg alates novembrist juba, aga enam ei suuda, sest nüüd ta pissib vahet pidamata tuppa. Ma ei tea enam mida teha :S Piss tundub korras olevat (verd pole seal märganud) ja oma suuremad hädad teeb kasti ilusasti, ja pissib ka sinna ikka vahest, aga nüüd teeb isegi silma all põrandale sad Kaalun isegi steriliseerimist juba, sest kiisu tundub nii vaevatud olevat sellest jooksuajast ja ma ei taha, et mu kodu haiseks kassipissi järgi. Lisaks on Depsy natu ülekaalus ka, üle 4 kg :S Tuppa pissib vaid jooksuajal, muidu käib kenasti liivakastis.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu pissib jälle tuppa

Minu Bibi laseb ka ühtelugu tuppa ja närvid on juba läbi sellest. Ta on mul nii armas ja nunnukas, aga see pissimine ajab küll närvi täis. Olen proovinud siitloetud sidrunit, tsellofaani põrandale, isegi sinepit olen pannud, sest talle ei meeldi see lõhn, aga midagi ei aita. Liiva olen ka vahetanud. Mõtlen ka ise, kas steriliseerimine võiks aidata? Ta mul ka emane pärslane.
Kas sa teist liiva oled proovinud?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu pissib jälle tuppa

Meil praegu Biokat\'s kassiliiv, olen sellega suht rahul. Proovisime ka kristalle aga see tõi kaasa vannitoa põrandale pissimise Depsy poolt. Nii et kristallid lendasid prügikasti juba teisel päeval peale ostmist.
Steriliseerimine pidavat selle pissimise lõpetama teoreetiliselt, sest meil toimub tuppa pissimine vaid jooksuajal. Jooksuaeg ikka on ka vähemalt 3 kuud pikk. Lisaks pole Depsy kuigi vaikne kiisu ka - nii et see lõugamine ajab juba hulluks.
Depsyl sabaalune koguaeg määrdunud, olen pesnud mitu korda aga paari päeva pärast jälle samasugune. Teil pole seda muret?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu pissib jälle tuppa

Väga paljud kassid pissivad jooksuajal tuppa. Ja sinna ei aitagi muu, kui steriliseerimine. Minul üks pissib veel riietele ja kottidesse ja kuhu saab, näiteks koera pessa. Vahest lastakse ka voodisse. Aga seda kõike vaid niikaua, kui on jooksukas.

http://devonrex.onepagefree.com/

Vasta: Kiisu pissib jälle tuppa

Njaa aga jooksukas kestab nov-jaan ja märts- mai, siis on see tervelt pool aastat kokku sad Ei tea, mis saab... peab vist saamud loomakliinikusse steriliseerimisele seadma sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu pissib jälle tuppa

Mina soovitaks ka loom ära steriliseerida.
Tal endal on piin ju ka, et kui poegi plaanis ei ole, siis muidugi op ära teha smile .

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Kiisu pissib jälle tuppa

Meil on sabaalune küll puhas, aga sümptomid on sarnased. Selline njäuksumine ja krnjääutamine käivad ikka aeg-ajalt peal. Nagu jonniks smile Naljakas on see et ta ikka aeg-ajalt teeb kasti ka, aga enamasti laseb esikusse, nii et kui töölt tulen, pean alati suure sammu astuma, sest võin kindel olla, et ukse ees on kohe lombike. Siis mantel seljast, uro-septik pihku ja kurjad sõnad kassi poole teele... Kuni järgmise päevani

Thumbs up Thumbs down