1

Teema: Pärslase kohta mõned küsimused.

Kas keegi kasvatab pärslast koos koeraga, mismoodi omavahel läbi saavad, kas suhtlevad ka omavahel või jätavad teineteist täiesti külmaks? Kui palju pärslastel on kombeks diivaneid ja seinu kraapida (olen aru saanud, et nad mõne tõuga võrreldes suhteliselt rahulikud)?

Thumbs up Thumbs down

2 Viimati muutis Depsy (24.09.2010 19:17:25)

Vasta: Pärslase kohta mõned küsimused.

No koerte kohta ei oska suurt palju öelda, kui maal käisime ja Depsy kaasa võtsime siis ta koertest küll vaimustuses polnud. Aga üldjuhul sõltub kumb varem on olnud peres, see peab ka siis leppima. On ka selliseid juhte et ei lepigi :S

Diivanitega on nii, et kui juba kraapima hakkab siis ei aita üksi vägi eemal hoida. Ostsime kassi ja diivani (riidest) umbes ühel ajal umbes 3 aastat tagasi. Nurgad on kenasti ära kratsitud. Siis kui ise kodus oleme, siis ei tee midagi aga kui kodus pole, siis saab seal arvatavasti rohkem küüsi teritatud.  Pärslaste puhul oleneb kõik ka iseloomust - rahulikum kratsib meil nt rohkem diivanit kui aktiivne.

Thumbs up Thumbs down

heh küsimus,et kas kellegi kiisu on ka selline komme,et pärast söömist ja joomist, just nagu kraabiks riismeid kokku, potskude ümbert,naljakas vaatata,kui midagi ei olegi tgt põranadal,huvitav miks ta nii teeb,kas ongi lihasmälus tal selline tegevus smile

Thumbs up Thumbs down

No, Pärslased onju kõige rahulikumad kassid, ja saavad koertega väga hästi läbi. Kõige rohkem oleneb koerast: kas ta üldse sallib kasse. Kui sallib on kõik superhästi, aga mu tuttaval on kaks pärslast: emane ja isane, kuid ma pole veel kuulnud, et emane tiineks on jäänud.

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

5 Viimati muutis KassiHulluke (24.09.2010 16:11:54)

... ja ma tahaks loomaarstiks saada!  roll   smile
siis ma käiksin siin foorumis kindlapeale. big_smile

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Kuidas pärsia kassid lilledesse suhtuvd?  Nagu iga teinegi kass, et lilled on alati ohus või kuidas teil on?

Thumbs up Thumbs down

7 Viimati muutis Depsy (23.02.2011 17:29:25)

No meil pole lilledega probleeme - orhidee, sõnajalg ja kaktused on akanalaual, kus kassid aega veedavad ja neid Depsy ja Suslik ei puutu. Küll aga on meil alati probleeme lõikelilledega, nenede lehti kipuvad nad näksima ja närima, samuti üritavad kimbu puhul pikemate lehtedega mängida.

PS. Pärslaste ja koerte läbisaamine oleneb ikka nii kassist kui koerast. Meil Depsy ja Suslik elavad kahekesi lemmikloomadest korteris, kui maal oleme käinud nendega, kus suured kaerad, siis nad kardavad neid meeletult. Seega oleneb kõik sellest kuidas loomad on harjunud elama.

Thumbs up Thumbs down

Minu pärslane magas krantsist tigeda vanamuti kaisus väga rahulikult. Alguses esimesel päeval susises, aga siis olid juba suured sõbrad kuigi koer kunagi kasse ei sallinud.
Kahjuks diivani, seinte jm kraapimise kombest pole veel lahti saanud. Tekkis see tal u poole aastaselt. Väikesed aknalaual olevad lilled teda ei huvita, aga põrandal olev suur potilill oli küll pidevalt ümber ja muld seest välja kraabitud.

Thumbs up Thumbs down