1

Teema: Kass kräunub,ei lase magada/ ei lähe liivakasti

Nimelt ei lase kass mul öösel magada, kräunub nii ,mis hirmus ja ei kavatsegi lõpetada. Selle tulemusel jääb minul öö vahele. :vs: Tavaliselt lasen ma ta ööseks õue ,aga ma ei saa seda teha .. kuna ta jäi haigeks.. arst ei lubanud õue lasta.
Kas keegi oskab ehk nõu anda ,mida teha ,et kass lõpetaks kräunumise ? Ainus tuba kuhu ma ta kinni saan panna ,ongi minu enda tuba. Valikut pole.
Õue nagu ka ei taha lasta.
Samas.. täna oli ta kuskil 5 tundi õues:S(põgenes rihma otsast,kassidesse) Ta millegi pärast toas häda ei tee. Ta on harjunud koguaeg õue minema,kui häda,mis sest,et meil on kast olemas, seal on ajalehet sees (liiva ei kasuta ) Varem ,kui liiv oli siis ta ka nõudis õue.. kuigi mingi aeg ta isegi tegi sinna..
Mida ette võtta ??:roll:
Kass on isane ja aasta ja pool.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass kräunub,ei lase magada/ ei lähe liivakasti

No paljudel kassidel innaaeg, seega võib isase kräunumine sellega seotud olla. Tunneb emase kassi lõhna ja hormoonid möllavad big_smile
Proovi Liiva, äkki talle nüüd kinni olles see meeldib, sest ajalehel käies pole ju millegagi oma häda peista, rääkimata sellest, et kui kass sinna (ajalehele) ühe sirtsu teeb siis terve elamine haiseb.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass kräunub,ei lase magada/ ei lähe liivakasti

Kastreerimist pakuks. Mul ka kodus indlev emane ja isane karjub nonstop.

http://devonrex.onepagefree.com/