1

Teema: Mure tillukese pärslasega

Vabandan juba ette kui teema vales kohas või juba räägitud, ma uus siin...

Reedest on meil kodus tilluke 2 kuunepärslane kodus smile

Tekkis paar küsimust, kas on normaalne, et tilluke nutab siis kui taga ei mängita, ta on naggu enamvähem harjunud kuid vahepeal njub ja nuatab sad

Siis veel üks delikaatne küsimus WCs käimise kohta.
Mõnikord jää kiisule karvade külge veidi mustust, kas sealt muidu pügatakse neil karvu või midagi? Lihtsalt puhastamine on talle valus ja ebameeldiv sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mure tillukese pärslasega

Vabandan kirjaviigade pärast, mul vahepeal üks väike tegelane jookseb üle läpaka big_smile:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vigu saab parandada ka nii et kui teksti postitad siis on paremal servas MUUDA!

Üldiselt sõltub see nutmine kassist, meil Depsyl oli küll jumala suva, et ta uues kodus on. Suslik seevastu tundus algul, et nutab, aga tegelikult on tal lihtsalt kohutav komme kräunuda, et tähelepanu saada (kusjuures terves pesakonnas see viga). Lihtsalt lõugab ja seda juba 6 nädalasest peale. Üldjuhul on normaalne, et kassipoeg alul nn nutab. Mida rohkem temega tegeleda seda vähem jääb tal aega selleks.

WC kohta nii palju, et ma pole mitte kunagi kuulnud, et keegi oma pärslast tagantpoolt pügaks! Pigem on nn püksid ühkuse asi. Karvade külge jääb seda kõvemat materjali? Siis ei tohi seda ära hakata kakkuma jõuga, see teeb muidugi haiget! Saab ju ka kenasti sooja vee all puhtaks pesta ja ongi asi korras. Üldjuhul määrib kassi taguots siis kui kassil on kõht lahti - siis tuleks hoopis otsida probleeme miks on kõht lahti.

Thumbs up Thumbs down

Tegelikult võite saba alt karvu vähemaks küll lõigata. Kassipojal endal ka mugavam. Musta pepuga olemine talle ei meeldi, ning pidevalt sabaaluse pesemine samuti. Olen seda ise ka vahel teinud, pealegi kasvab karv sinna päris ruttu tagasi.

Thumbs up Thumbs down